akumulatorowa 2-biegowa wiertarko-wkrętarka udarowa 18V Li-Ion Stanley FATMAX V20 [SFMCD721B-XJ] serii V20
-
Producent:
-
Kod producenta:SFMCD721B-XJ
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 5-7 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 4262 pkt. |
2-biegowa udarowa wiertarko-wkrętarka akumulatorowa 18V firmy Stanley [SFMCD721B-XJ], z serii STANLEY FATMAX V20 w tej wersji bez akumulatorów i ładowarki, dostarczana w kartonie.
Wyposażona w najnowszej generacji silnik bezszczotkowy, co wydłuża znacząco czas pracy z jednego akumulatora w porównaniu do tradycyjnego silnika szczotkowego.
Wiertarko-wkrętarka SFMCD721 przeznaczona jest do uniwersalnego zastosowania wymagającego precyzji oraz dużego momentu obrotowego, ale także lekkiej, wygodnej i kompaktowej budowy.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.akumulatorowa 2-biegowa wiertarko-wkrętarka udarowa Stanley FATMAX V20 [SFMCD721B-XJ]:
- praktyczna, akumulatorowa wiertarko-wkrętarka z udarem 18V to część nowego systemu bezprzewodowego STANLEY FATMAX V20,
- wiertarko-wkrętarka wyposażona została w bezszczotkowy silnik prądu stałego, który zapewnia lepszą sprawność i dłuższy czas pracy,
- posiada mechanizm udarowy dający do 34 000 uderzeń na minutę do sprawnego wiercenia w murze,
- silnik o dużej mocy zapewniający do 2000 obr./min i 80 Nm momentu obrotowego do sprawnego wiercenia i wkręcania wkrętów w drewno, metal i tworzywa sztuczne,
- ma 15 ustawień sprzęgła do regulacji siły wkręcania elementu złącznego,
- dwubiegowa przekładnia z biegami 0-600/0-2100 obr./min zapewnia lepszą kontrolę nad wykonywanym zadaniem,
- bezkluczykowy uchwyt narzędziowy pozwala na łatwą wymianę końcówek narzędziowych,
- wbudowane oświetlenie robocze LED zapewnia lepszą widoczność we wszystkich warunkach pracy,
- w tej wersji dostarczana bez akumulatorów i ładowarki, pakowana w kartonie,
DANE TECHNICZNE udarowej WIERTARKO-WKRĘTARKI Stanley FATMAX V20 SFMCD721:
- napięcie zasilania: 18 V
- typ akumulatorów: Li-ion V20
- prędkość obrotowa na biegu jałowym:
- 1 bieg: 0 - 600 obr./min
- 2 bieg: 0 - 2100 obr./min
- częstotliwość udaru na biegu jałowym:
- 1 bieg: 0-10200 udar/min
- 2 bieg: 0-35700 udar/min
- maksymalny moment obrotowy twardy: 80 Nm
- zakres mocowania: 1,5 - 13 mm
- masa: 1,3 kg
Wyposażenie wiertarko-wkrętarki udarowej DeWalt SFMCD721B-XJ:
- wiertarko-wkrętarka z udarem SFMCD721
- uchwyt magnetyczny
- karton
- instrukcja obsługi
Firma Stanley wprowadziła 3-letnią Europejską Gwarancję na Elektronarzędzia, która obowiązuje po zarejestrowaniu na stronie STANLEY.
Firma PHU A/B/C jest autoryzowanym sprzedawcą marki Stanley i prowadzi autoryzowany serwis.
Możesz naprawić wszystkie elektronarzędzia firmy Stanley wysyłając je do naszego serwisu w A/B/C.
| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| napięcie akumulatorów: | 18 V |
| liczba akumulatorów: | 0 szt |
| waga bez akumulatora: | 1,7 kg |
| na wyposażeniu: | uchwyt do paska, walizka TStak, uchwyt boczny, |
| częstotliwość udaru: | 0-35700 udar/min |
| częstotliwość udaru na I biegu: | 0-10200 udar/min |
| częstotliwość udaru na II biegu : | 0-35700 udar/min |
| max średnica wiercenia w betonie: | 13 mm |
| prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 0-2100 obr/min |
| prędkość obrotowa na I biegu: | 0-600 obr/min |
| prędkość obrotowa na II biegu: | 0-2100 obr/min |
| typ udaru: | mechaniczny |
| typ silnika: | bezszczotkowy |
| max moment obrotowy : | 80 Nm |
| liczba biegów: | 2 |
| zakres uchwytu wiertarskiego: | 1,5-13 mm |
| rodzaj uchwytu wiertarskiego : | szybkomocujący |
| opakowanie: | karton |
| EAN: | 5035048723906 |
| stan: | nowy |
| funkcja udaru: | tak |
| obroty prawo/lewo: | tak |
| obsługiwane serie akumulatorów: | STANLEY FATMAX V20 |
| masa z opakowaniem: | 6.369 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com tel.: +48221049593 |
