akumulatorowa 2-biegowa wiertarko-wkrętarka udarowa 18V, FATMAX V20, Stanley [SFMCD726B-XJ]
-
Producent:
-
Kod producenta:SFMCD726B-XJ
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 5-7 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 4099 pkt. |
2-biegowa udarowa wiertarko-wkrętarka akumulatorowa 18V Stanley SFMCD726B-XJ, z serii FATMAX V20, dostarczana bez akumulatora i ładowarki, pakowana w kartonie.
Wiertarko-wkrętarka wyposażona jest w silnik bezszczotkowy zapewniający dłuższy czas pracy na jednym ładowaniu akumulatora. 15 ustawień sprzęgła zapewnia równomierne wkręcanie wkrętów w różne materiały o różnych rozmiarach.
Przeznaczona jest do uniwersalnego zastosowania wymagającego precyzji oraz dużego momentu obrotowego, ale także lekkiej, wygodnej i kompaktowej budowy.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Akumulatorowa 2-biegowa wiertarko-wkrętarka udarowa 18V, FATMAX V20, Stanley [SFMCD726B-XJ]:
- praktyczna, akumulatorowa wiertarko-wkrętarka z udarem 18V należąca do systemu bezprzewodowego STANLEY FATMAX V20,
- wiertarko-wkrętarka wyposażona została w bezszczotkowy silnik prądu stałego, który zapewnia lepszą sprawność i dłuższy czas pracy,
- posiada mechanizm udarowy do sprawnego wiercenia w murze,
- prędkość obrotowa do 2000 obr./min. i maksymalny moment obrotowy 80 Nm pozwalają na sprawne wiercenie i wkręcanie wkrętów w drewno, metal i tworzywa sztuczne,
- regulowany 15-stopniowo moment obrotowy zapewnia równomierne wkręcanie wkrętów w różne materiały o różnych rozmiarach,
- bezkluczykowy uchwyt narzędziowy pozwala na łatwą wymianę końcówek narzędziowych,
- wbudowane oświetlenie robocze LED zapewnia lepszą widoczność we wszystkich warunkach pracy,
- wiertarko-wkrętarka dostarczana dostarczana bez akumulatorów i ładowarki, pakowana w kartonie.
PARAMETRY TECHNICZNE UDAROWEJ WIERTARKO-WKRĘTARKI STANLEY FATMAX V20 [SFMCD726B-XJ]:
- napięcie zasilania: 18 V
- typ akumulatorów: Li-Ion V20,
- obsługiwane akumulatory: 1,5 / 2,0 / 4,0 / 6,0 Ah,
- prędkość obrotowa na biegu jałowym:
- 1 bieg: 0 - 500 obr./min.,
- 2 bieg: 0 - 2000 obr./min., - maksymalny moment obrotowy: 80 Nm,
- maksymalna średnica wiercenia:
- w drewnie: 40 mm,
- w metalu: 13 mm, - zakres mocowania: 1,5 - 13 mm,
- waga bez akumulatora: 1,28 kg
WYPOSAŻENIE WIERTARKO-WKRĘTARKI UDAROWEJ STANLEY [SFMCD726B-XJ]:
- hak do paska,
- instrukcja obsługi
| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| napięcie akumulatorów: | 18 V |
| liczba akumulatorów: | 0 szt |
| waga bez akumulatora: | 1,28 kg |
| na wyposażeniu: | hak do paska, instrukcja obsługi |
| max średnica wiercenia w betonie: | 13 mm |
| max średnica wiercenia w drewnie: | 40 mm |
| max średnica wiercenia w stali: | 13 mm |
| prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 0-2000 obr/min |
| prędkość obrotowa na I biegu: | 0-500 obr/min |
| prędkość obrotowa na II biegu: | 0-2000 obr/min |
| typ udaru: | mechaniczny |
| typ silnika: | bezszczotkowy |
| max moment obrotowy : | 80 Nm |
| liczba biegów: | 2 |
| zakres uchwytu wiertarskiego: | 1,5-13 mm |
| rodzaj uchwytu wiertarskiego : | szybkomocujący |
| opakowanie: | karton |
| EAN: | 5035048835098 |
| stan: | nowy |
| funkcja udaru: | tak |
| obroty prawo/lewo: | tak |
| obsługiwane serie akumulatorów: | STANLEY FATMAX V20 |
| Gwarancja Stanley: | 1 rok - STANDARDOWA GWARANCJA. Gwarancja może zostać przedłużona z 1 roku do 3 lat pod warunkiem rejestracji elektronarzędzia na stronie producenta (stanleyworks.pl/warranty) w terminie do 4 tygodni (28 dni) od daty zakupu. Przedłużonej 3-letniej gwarancji nie podlegają akcesoria, akumulatory i ładowarki. Więcej informacji o wykluczeniach z gwarancji znajduje się na stronie stanleyworks.pl/warranty. |
| masa z opakowaniem: | 1.557 kg |
| długość opakowania: | 21.6 cm |
| szerokość opakowania: | 21.20 cm |
| wysokość opakowania: | 8.5 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com tel.: +48221049593 |
