Akumulatorowa dłutownica SDS+ 18V Li-Ion, Makita [DHK180ZJ]
-
Producent:
-
Kod producenta:DHK180ZJ
Promocja trwa do 07.06.2026 23:59:59 lub do wyczerpania zapasów.
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 4-5 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 14497 pkt. |
Profesjonalna akumulatorowa dłutownica SDS+ 18V Li-Ion Makita DHK180ZJ, w tej wersji bez akumulatora i ładowarki, zapakowana w walizkę systemową MAKPAC typ 4.
Lekka i kompaktowa akumulatorowa dłutownica przeznaczona do podkuwania lub skuwania w cegle, betonie czy kamieniu. Dłutownica DHK180ZJ wyposażona jest w uchwyt narzędziowy SDS +.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.AKUMULATOROWA dłutownica SDS+, 18 V LI-ION, MAKITA [DHK180ZJ]:
- lekka i kompaktowa akumulatorowa dłutownica przeznaczona do podkuwania lub skrobania w cegle, betonie i kamieniu,
- z uchwytem narzędziowym typu SDS-PLUS,
- BLDC - bezszczotkowy silnik prądu stałego,
- technologia XPT - podwyższona odporność na pył i wilgoć,
- technologia Antywibracyjna AVT,
- płynna regulacja częstotliwości udarów za pomocą spustu włącznika,
- regulacja częstotliwości udarów za pomocą pokrętła nastawczego,
- regulowana prędkość obrotowa umożliwia dostosowanie siły uderzenia do rodzaju obrabianego materiału,
- możliwość ustawienia dłuta w 12 różnych pozycjach, możliwość obrotu o 360° ,
- podwójna dioda LED oświetlająca obszar roboczy z funkcją opóźnionego wygaszania,
- blokada wyłącznika do ciągłej pracy,
- obudowa tłumiąca wibracje,
- nie współpracuje z akumulatorami BL1811G, BL1813G, BL1815G (bez elektroniki) oraz akumulatorem BL1815 (18 V / 1,3 Ah),
- w tej wersji bez akumulatorów i ładowarki, pakowana w walizkę systemową MAKPAC.
PARAMETRY dłutownicy MAKITA DHK180ZJ:
- napięcie zasilania: 18 V,
- typ akumulatorów: Li-ion,
- obsługiwane akumulatory: 1,5 / 2,0 / 4,0 / 5,0 / 6,0 Ah,
- częstotliwość udarów na biegu jałowym: 0 - 3200 /min,
- energia udaru (EPTA): 3,1 J,
- uchwyt narzędziowy: SDS+,
- rodzaj udaru: elektropneumatyczny,
- wymiary (długość całkowita): 368 mm,
- waga (EPTA): 3,3 - 3,6 kg.
WYPOSAŻENIE dłutownicy MAKITA DHK180ZJ:
- walizka systemowa MAKPAC typ 4,
- wkład do walizki
- instrukcja obsługi.
Firma Makita wprowadziła program 3-letniej Gwarancji na Elektronarzędzia, która obowiązuje po zarejestrowaniu na stronie Makita.
Firma PHU A/B/C jest autoryzowanym sprzedawcą marki MAKITA i prowadzi autoryzowany serwis pogwarancyjny.
Możesz naprawić wszystkie elektronarzędzia firmy Makita wysyłając je do naszego serwisu w A/B/C.
| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| napięcie akumulatorów: | 18 V |
| liczba akumulatorów: | 0 szt |
| energia udaru: | 3,1 J |
| waga z akumulatorem: | 3,6 kg |
| na wyposażeniu: | walizka systemowa MAKPAC typ 4, wkład do walizki instrukcja obsługi. |
| dodatkowy uchwyt wiertarski: | nie |
| częstotliwość udaru: | 0-3200 udar/min |
| typ mocowania : | SDS+ |
| typ udaru: | elektro-pneumatyczny |
| typ silnika: | bezszczotkowy |
| możliwość kucia: | tak |
| wymiary: | 368 mm |
| liczba biegów: | 1 |
| opakowanie: | walizka MAKPAC |
| EAN: | 088381891431 |
| stan: | nowy |
| obsługiwane serie akumulatorów: | LXT 18V |
| Gwarancja Makita: | 1 rok gwarancji producenta. Firma Makita umożliwia przedłużenie gwarancji na elektronarzędzia pod warunkiem rejestracji urządzenia w ciągu 30 dni od daty zakupu, na stronie producenta (makita.pl/mymakita-login.html), przy czym gwarancja obowiązuje od daty zakupu. Dostępny jest program 3-letniej gwarancji na elektronarzędzia i 2-letniej gwarancji na akumulatory. Więcej informacji o programie wydłużonej gwarancji producenta i o wykluczeniach z gwarancji znajduje się na stronie makita.pl/program-3-letniej-gwarancji.html |
| masa z opakowaniem: | 6.68 kg |
| karta bezpieczeństwa: | https://www.icmsmakita.eu/cms/custom/fi/attachments/li-ion_batteries/safety_instructions_eu3.pdf |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
