5szt. wierteł uniwersalnych 4-10mm, UNI STAR, Alpen [0000101705100]
-
Producent:
-
Kod producenta:0000101705100
| Dostawa |
Komplet 5szt. wierteł uniwersalnych 4-10mm, z mocowaniem walcowym, UNI STAR, Alpen [0000101705100] w wersji limitowanej: zakres średnic od 4,0mm do 10,0mm.
Wiertła widiowe o cylindrycznych trzpieniach są przeznaczone do precyzyjnego wiercenia w różnych materiałach (płytkach, kamieniu, cegłach, metalu, drewnie i tworzywach sztucznych), bez konieczności zmiany wiertła. Posiadają certyfikat PGM, oznaczający wysoką jakość i trwałość wiertła, a diamentowe szlifowanie zapewnia ostre krawędzie tnące i precyzyjną obróbkę.
komplet 5szt. wierteł uniwersalnych 4-10mm, z mocowaniem walcowym, UNI STAR, Alpen [0000101705100]:
- wiertła widiowe o cylindrycznych trzpieniach są przeznaczone do precyzyjnego wiercenia w różnych materiałach (płytkach, kamieniu, cegłach, metalu, drewnie i tworzywach sztucznych), bez konieczności zmiany wiertła,
- posiadają certyfikat PGM, oznaczający jakość i trwałość wiertła,
- diamentowe szlifowanie zapewnia ostre krawędzie tnące i precyzyjną obróbkę.
Komplet 5szt. wierteł uniwersalnych 4-10mm UNI STAR, Alpen [0000101705100] zawiera:
- wiertło widiowe uniwersalne UNI STAR, średnica 4.0 mm, długość całkowita 75.0 mm, długość części roboczej 39.0 mm,
- wiertło widiowe uniwersalne UNI STAR, średnica 5.0 mm, długość całkowita 85.0 mm, długość części roboczej 39.0 mm,
- wiertło widiowe uniwersalne UNI STAR, średnica 6.0 mm, długość całkowita 100.0 mm, długość części roboczej 54.0 mm,
- wiertło widiowe uniwersalne UNI STAR, średnica 8.0 mm, długość całkowita 120.0 mm, długość części roboczej 80.0 mm.
- wiertło widiowe uniwersalne UNI STAR, średnica 10.0 mm, długość całkowita 120.0 mm, długość części roboczej 80.0 mm.
| liczba sztuk w opakowaniu: | 5 szt. |
| typ mocowania : | walcowe / cylindryczne |
| opakowanie: | etui plastikowe |
| EAN: | 9002741299713 |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.1625 kg |
| długość opakowania: | 16.5 cm |
| szerokość opakowania: | 6.5 cm |
| wysokość opakowania: | 2.2 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: ALPEN-MAYKESTAG GmbH ul. Urstein Nord 67 A-5412 PUCH, Austria e-mail: verkauf@a-mk.com |
