51szt końcówek udarowych 1/4" FLEXTORQ, DEWALT [DT70908T-QZ] edycja MCLAREN
-
Producent:
-
Kod producenta:DT70908T-QZ
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 5-7 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 15,99zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 809 pkt. |
Zestaw 51szt końcówek udarowych 1/4" FLEXTORQ, DEWALT [DT70908T-QZ] edycja MCLAREN
Końcówki FLEXTORQ są przystosowane do pracy udarowej i cechują się wysoką odpornością na zużycie oraz wstrząsy przy dużym momencie obrotowym.
Strefa ugięcia pochłania jego szczytowe wartości, chroniąc końcówkę i wydłużając jej żywotność.
Precyzyjna geometria zapewnia dopasowanie, redukując luz i ryzyko uszkodzenia wkręta.
Regulowane listwy oraz blokada zapobiegają wypadaniu końcówek, a laserowe oznaczenia ułatwiają szybki dobór rozmiaru.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Zestaw 51szt końcówek udarowych 1/4" FLEXTORQ, DEWALT [DT70908T-QZ] edycja MCLAREN
- końcówki FLEXTORQ są przystosowane do pracy udarowej, zapewniają zwiększoną odporność na zużycie i wstrząsy w sytuacjach wymagających wysokiego momentu obrotowego,
- wyprofilowany obszar końcówki ugina się pod wpływem momentu obrotowego, pochłaniając jego szczytowe wartości i chroniąc końcówkę, co zapewnia jej dłuższą żywotność,
- precyzyjnie obrabiana geometria końcówki eliminuje luz i zapewnia pełne dopasowanie, zmniejszając ryzyko wyskakiwania lub zaokrąglania główki wkręta,
- listwy trzymające końcówki i akcesoria mogą być przesuwane i dostosowywane do własnych preferencji,
- końcówki blokują się na miejscu, zapobiegając ich wypadaniu, gdy nie są używane,
- laserowo wygrawerowane oznaczenia rozmiaru pomagają szybko wybrać odpowiedni rozmiar końcówki,
- całość spakowana jest w składanej walizce kompatybilnej z pozostałymi walizkami TOUGHCASE+ oraz organizerem TSTAK [DT70716-QZ],
WYPOSAŻENIE ZESTAWU KOŃCÓWEK UDAROWYCH 1/4" MCLAREN DEWALT [DT70908T-QZ]
- magnetyczny uchwyt z wysuwaną tuleją, do końcówek z mocowaniem na sześciokąt 1/4",
- 30 szt. końcówek do wkrętarki z mocowaniem na sześciokąt 1/4" o długości 25 mm:
- pozidriv: 10xPZ2 / 5xPZ3,
- torx: 5xT20 / 5xT25 / 5xT30, - 20 szt. końcówek do wkrętarki z mocowaniem na sześciokąt 1/4" o długości 57 mm:
- phillips: 1xPH1 / 2xPH2 / 1xPH3,
- pozidriv: 1xPZ1 / 7xPZ2 / 4xPZ3,
- torx: 2xT20 / 2xT25,
| liczba sztuk w opakowaniu: | 51 szt. |
| waga kg: | 0.5 kg |
| na wyposażeniu: | magnetyczny uchwyt z wysuwaną tuleją, do końcówek z mocowaniem na sześciokąt 1/4", 30 szt. końcówek do wkrętarki z mocowaniem na sześciokąt 1/4" o długości 25 mm: - pozidriv: 10xPZ2 / 5xPZ3, - torx: 5xT20 / 5xT25 / 5xT30, 20 szt. końcówek do wkrętarki z mocowaniem na sześciokąt 1/4" o długości 57 mm: - phillips: 1xPH1 / 2xPH2 / 1xPH3, - pozidriv: 1xPZ1 / 7xPZ2 / 4xPZ3, - torx: 2xT20 / 2xT25, |
| typ mocowania : | sześciokąt 1/4'' |
| EAN: | 5054905331849 |
| typ rozmiaru : | metryczny |
| typ końcówki: |
|
| kraj produkcji: | Chiny |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 1 kg |
| długość opakowania: | 15.1 cm |
| szerokość opakowania: | 13 cm |
| wysokość opakowania: | 5.1 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com tel.: +48221049593 |
