    66IM/50C3HSS
209,90zł brutto
170,65zł netto
220,99zł
Promocja trwa do wyczerpania zapasów.
Dostępność: dostępny
Stan magazynowy: 2
Karta produktu:
Dostępność: dostępny
Koszt dostawy: od 0,00zł Zobacz wszystkie
Cena punktowa: 2099 pkt.
Zestaw zawiera nasadki, wiertła, końcówki 1/4", o długości 25, 50 i 90mm, do śrub typu Philips, Pozidriv, HEX i TORX. Posiada także uchwyt magnetyczny do końcówek 1/4" i adaptery do nasadek z mocowaniem 1/4" i 3/8".
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
zestaw 50szt nasadek, wierteł i końcówek udarowych 1/4'', BAHCO [66IM/50C3HSS]
KOŃCÓWKI O DŁUGOŚCI 25, 50 i 90 MM, Z MOCOWANIEM NA SZEŚCIOKĄT 1/4"
  • wytrzymałe końcówki udarowe przeznaczone są do ciężkich zastosowań,
  • przystosowane są do użytku we wkrętarkach udarowych,
  • zostały zaprojektowane do długotrwałej pracy,
  • wykończenie fosforanem manganu,
  • zgodne z normami DIN 3126, ISO 1173, styl C 6.3
KASETA DO PRZECHOWYWANIA KOŃCÓWEK
  • uchylne przegrody do przechowywania końcówek zapewniają łatwy dostęp do bitów,
  • posiada naklejkę umożliwiającą podpisanie zestawu.
SKŁAD ZESTAWU KOŃCÓWEK UDAROWYCH 1/4", 54 SZT. BAHCO [66IM/50C3HSS]
  • 27 szt. końcówek wkrętakowych z mocowaniem na sześciokąt 1/4, o długości 25 mm:
    - do śrub krzyżowych typu Philips: PH1 / 2xPH2 / PH3,
    - do śrub krzyżowych typu Pozidriv: PZ1 / 2xPZ2 / PZ3,
    - do śrub typu TORX: T8 / T9 / 2xT10 / 3xT15 / 3xT20 / 3xT25 / 3xT30 / 2xT40,
    - do śrub imbusowych: 2.5 mm,
  • 9 szt. końcówek wkrętakowych z mocowaniem na sześciokąt 1/4, o długości 50 mm:
    - do śrub krzyżowych typu Pozidriv: PZ2,
    - do śrub typu TORX: T10 / T15 / 2xT20 / 2xT25 / T30 / T40,
  • 5 szt. końcówek wkrętakowych z mocowaniem na sześciokąt 1/4, o długości 90 mm:
    - do śrub typu TORX: T15 / T20 / T25 / T30,
  • 3 szt. końcówek nasadowych z mocowaniem sześciokątnym 1/4", w rozmiarach: 7, 8, 10 mm,
  • 3 szt. wierteł HSS z mocowaniem sześciokątnym 1/4" do wiercenia w metalu, drewnie i plastiku w rozmiarach: 3, 4, 5 mm,
  • udarowy adapter do nasadek 1/4", o długości 50 mm,
  • udarowy adapter do nasadek 3/8", o długości 50 mm,
  • uniwersalny magnetyczny uchwyt do bitów z szybkozłączką o długości 75 mm,