2-zębny nóż tnący do kos i podkaszarek, 230x25,4 mm, DeWalt [DT20654-QZ]
-
Producent:
-
Kod producenta:DT20654-QZ
Stan magazynowy: 28
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 15,99zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 445 pkt. |
2-zębny nóż tnący do kos i podkaszarek, 230x25,4mm, firmy DeWalt [DT20654-QZ] sprawdza się z podkaszarkami DCM571 i DCM581
Znakomicie sprawdzają się przy koszeniu wysokiej, twardej trawy, dziko rosnącej roślinności, gąszczu i mocnych wici.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.2-zębny nóż tnący do kos i podkaszarek, firmy DeWalt [DT20654-QZ]:
- nóż tnący przeznaczony do zarośli, do wysokiej i twardej trawy, dziko rosnącej roślinności, gąszczy i mocnych wici,
- liczba zębów: 2 szt.,
- średnica noża: 230 mm,
- średnica otworu: 25,4 mm,
- grubość noża: 1,6 mm.
2-zębny nóż tnący DeWalt [DT20654-QZ] można używać:
- DCM571,
- DCM581,
| wymiary: | 230x25,4 mm |
| liczba zębów: | 2 szt |
| przeznaczone do narzędzia: |
|
| EAN: | 5035048659304 |
| kraj produkcji: | Chiny |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.38 kg |
| długość opakowania: | 31.50 cm |
| szerokość opakowania: | 19.00 cm |
| wysokość opakowania: | 1.50 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com |
