zszywki do zszywacza DST221, 19x10mm, ocynkowane, Makita [F-32676] 5040 szt.
-
Producent:
-
Kod producenta:F-32676
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 4-5 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 668 pkt. |
Zszywki stalowe, ocynkowane, Makita F-32676, przeznaczone do zszywacza akumulatorowego Makita DST221, 5040 szt., zapakowane w pudełku z kartonu.
Zszywki o szerokości 10 mm i długości 19 mm.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Zszywki ocynkowane 19x10mm Makita [F-32676]:
- wysokiej jakości zszywki stalowe, ocynkowane,
- przeznaczone do łączenia ze sobą różnych materiałów,
- do stosowania w zszywaczu akumulatorowym Makita DST221.
PARAMETRY TECHNICZNE ZSZYWEK MAKITA [F-32676]:
- szerokość zszywki [A]: 10 mm,
- długość zszywki [B]: 19 mm,
- grubość drutu [C]: 0,55 mm,
- szerokość drutu [D]: 1,15 mm,
- wykończenie: ocynkowane,
- ilość w opakowaniu: 5040 szt.
| liczba sztuk w opakowaniu: | 5040 szt. |
| długość zszywki: | 19 mm |
| szerokość zszywki: | 10 mm |
| grubość zszywki: | 0,55 mm |
| opakowanie: | karton |
| przeznaczone do narzędzia: | DST221 |
| EAN: | 088381293235 |
| kraj produkcji: | Tajwan |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 1.2 kg |
| długość opakowania: | 11 cm |
| szerokość opakowania: | 8.6 cm |
| wysokość opakowania: | 7 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
