zszywki 5,7x32 mm do zszywacza pneumatycznego Makita [F-33636] 5056 szt.
-
Producent:
-
Kod producenta:F-33636
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 4-5 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 1075 pkt. |
Zszywki stalowe ocynkowane Makita [F-33636] przeznaczone do zszywaczy pneumatycznych, pakowane po 5056 szt. w kartonie.
Zszywki o szerokości 5,7 mm i długości 32 mm.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Zszywki Makita [F-33636]:
- wysokiej jakości zszywki stalowe, ocynkowane,
- do zastosowania w zszywaczach pneumatycznych.
Dane techniczne zszywek Makita [F-33636]:
- szerokość: 5,7 mm,
- długość: 32 mm,
- przekrój drutu: 1,2 x 1 mm,
- ilość sztuk na pasek: 79,
- ilość pasków w kartonie: 64,
- ilość w opakowaniu: 5056 szt.
| liczba sztuk w opakowaniu: | 5056 szt. |
| długość zszywki: | 32 mm |
| szerokość zszywki: | 5,7 mm |
| grubość zszywki: | 1,2 x 1 mm |
| opakowanie: | karton |
| przeznaczone do narzędzia: |
|
| EAN: | 088381294195 |
| stan: | nowy |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
