zszywki 18x35 mm do zszywacza pneumatycznego Bostitch [1331800Z] 2000 szt.
-
Producent:
-
Kod producenta:1331800Z
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 10-14 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 351 pkt. |
Zszywki stalowe ocynkowane Bostitch [1331800Z] przeznaczone do zszywaczy pneumatycznych, pakowane po 2000 szt. w kartonie.
Zszywki o szerokości 35 mm i długości 18 mm. Współpracują z zszywaczem DC3522-E
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Zszywki Bostitch [1331800Z]:
- wysokiej jakości zszywki stalowe, ocynkowane,
- do zastosowania w zszywaczach pneumatycznych do zamykania kartonów .
Dane techniczne zszywek Bostitch [1331800Z]:
- typ zszywki: A/35
- szerokość: 35 mm,
- długość: 18 mm,
- ilość w opakowaniu: 2000 szt.
| liczba sztuk w opakowaniu: | 2000 szt. |
| długość zszywki: | 32 mm |
| szerokość zszywki: | 35 mm |
| grubość zszywki: | 18x2 mm |
| opakowanie: | karton |
| przeznaczone do narzędzia: | DS-3522-E |
| stan: | nowy |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com tel.: +48221049593 |
