zestaw zasilający 18V: ładowarka 8A + 2 akumulatory 2,0Ah, Fein [92604244010]
-
Producent:
-
Kod producenta:92604244010
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 5-7 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 10402 pkt. |
Zestaw zasilający: 1 x szybka ładowarka 14,4V-18V + 2 x akumulator 18V / 2,0Ah Fein 92604244010, zapakowany w kartonie.
Ładowarka zapewnia szybkie i pewne ładowanie akumulatorów ze złączem AMPShare lub Bosch Professional 18V Li-Ion w zakresie 14,4V / 18V.
Akumulatory o pojemności 2,0 Ah przeznaczony jest do zasilania wszystkich narzędzi Fein ze złączem akumulatora AMPShare lub Bosch Professional 18V.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Zestaw zasilający: ładowarka 14,4V/18V z 2 akumulatorami 18V 2,0Ah, Fein [92604244010]:
- szybka ładowarka GAL 1880 CV:
- zapewnia krótki czas ładowania dzięki wysokiemu prądowi ładowania wynoszącemu 8 amperów,
- aktywnemu chłodzeniu powietrzem,
- aktywne chłodzenie zapobiega przegraniu ładowanego akumulatora,
- sterowanym procesowo zarządzaniu ładowaniem,
- miejsce na nawinięcie kabla sprawia, że nie używana ładowarka zajmuje mało miejsca,
- ładowarka przeznaczona jest do ładowania
- czasy ładowania (do 80 % maks. pojemności): GBA 18 V 2.0 Ah: 15 min., GBA 18 V 4.0 Ah: 25 min., GBA 18 V 5.0 Ah: 35 min., ProCORE 18 V 4.0 Ah: 32 min., ProCORE 18 V 8.0 Ah: 68 min., ProCORE 18 V 12.0 Ah: 113 min., - 2 akumulatory litowo-jonowe ProCORE z ogniwami Highpower o pojemności 2,0Ah:
- posiadają wskaźnik poziomu naładowania,
- wyposażone są w układ „Electronic Cell Protection” (ECP), zapewniający ochronę akumulatora przed przeciążeniem, przegrzaniem i głębokim rozładowaniem,
- wyprodukowane w technologii COOLPACK 2.0 zapewniającej o 135 % dłuższą żywotność akumulatora w porównaniu z akumulatorami pozbawionymi tej technologii, umożliwiając w ten sposób dłuższy czas pracy,
- akumulatory są kompatybilne z wszystkimi urządzeniami akumulatorowymi 18V ze złączem akumulatora AMPShare lub Bosch Professional 18 V - zestaw zasilający zapakowany jest w kartonowym pudełku.
| maksymalny prąd ładowania : | 8 A |
| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| napięcie akumulatorów: | 18 V |
| liczba akumulatorów: | 2 szt |
| pojemność akumulatora: | 2.0 Ah |
| na wyposażeniu: | ładowarka 14,4V-18V , 2 akumulatory 2,0h |
| napięcie ładowanych akumulatorów: |
|
| opakowanie: | karton |
| EAN: | 4014586895635 |
| kraj produkcji: | Malezja |
| stan: | nowy |
| Gwarancja Fein: | 1 rok gwarancji producenta. Firma Fein umożliwia przedłużenie gwarancji do 3 lat na elektronarzędzia, akumulatory litowo-jonowe FEIN i ładowarki, pod warunkiem rejestracji urządzenia w ciągu 3 miesięcy od daty zakupu, na stronie producenta (https://my.fein.com/user-account/login), przy czym gwarancja obowiązuje od daty zakupu. Więcej informacji o programie wydłużonej gwarancji producenta i o wykluczeniach z gwarancji znajduje się na stronie https://fein.com/pl_pl/serwis/3-lata-gwarancji-fein-plus/. |
| producent: |
Nazwa firmy: C. & E. Fein GmbH ul. Hans-Fein-Str. 81 73529 Schwäbisch Gmünd-Bargau, Germany e-mail: info@fein.de |
