zestaw wierteł SDS+ widiowych do betonu F4 Forte i uniwersalnych Profi Multicut, 7szt. MB7 Alpen [0000100007100]
-
Producent:
-
Kod producenta:0000100007100
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 7-10 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 1579 pkt. |
Zestaw 7 szt. wysokiej jakości wierteł z mocowaniem SDS+ firmy ALPEN [00100007100] przeznaczonych do młotowiertarek różnych producentów, zapakowanych w wygodnym opakowaniu z tworzywa z zawieszką.
Zestaw zawiera wiertła udarowe do betonu F4 Forte o średnicach 5,0; 6,0; 8,0 i 10,0mm oraz wiertła uniwersalne Profi MultiCut o średnicach 5,0; 6,0 i 8,0mm.
Jest to świetny komplet wierteł do prac budowlanych i montażowych. Wiertła udarowe sprawdzą się przy wykonywaniu precyzyjnych otworów w betonie, cegle i kamieniu natomiast wiertła uniwersalne przy przewiercaniu jednocześnie różnych materiałów bez wymiany wiertła np. cegły, kamienia, płytek, drewna, tworzywa czy metalu.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.zestaw wierteł SDS+ MB7 Alpen [00100007100]
Wiertła widiowe do betonu F4 Forte Alpen
- wiertła widiowe SDS+ firmy ALPEN produkowane z najwyższej jakości stali z hut niemieckich bądź austriackich,
- wiertła przeznaczone są do wiercenia w betonie, w skale, w murze
- wiertła cechują się dużą trwałością i precyzją wykonywanych otworów (gwarantuje to certyfikat PGM),
- wiertła z serii F4 posiadają 2 krawędzie tnące,
- końcówka widiowa wykonana z wysokiej jakości węglika spiekanego specjalnie ostrzona,
- spirala pozwala na szybkie odprowadzanie urobku podczas pracy, co zmniejsza opory i zwiększa szybkość wiercenia,
- specjalna konstrukcja wiertła powoduje znacznie mniejsze wibracje podczas pracy,
- wiertła przeznaczone są do młotowiertarek wszystkich producentów z uchwytem mocującym SDS+.
Wiertła uniwersalne Profi Multicut Alpen
- wiertła MultiCut - specjalne ostrze szlifowane w 3 płaszczyznach pozwalające na precyzyjne i szybkie wiercenie w bardzo różnych materiałach: drewno, sklejka, tworzywa sztuczne, płytki ceramiczne, metale miękkie, stal,
- wiertłami Profi MultiCut wiercimy zawsze bez udaru, dlatego też w tych wiertłach z uchwytem SDS+ rowek prowadzący ma specjalny kształt automatycznie wyłączający udar, dzięki temu bez problemu możemy wiercić używając młotowiertarki każdego rodzaju,
- polecamy je stosować w sytuacjach, gdy potrzeba przewiercić różnorodne materiały podczas jednej operacji bez konieczności wymiany wiertła,
- znakomicie sprawdzą się również podczas wiercenia w cegłach "kratówkach" czy bloczkach typu porotherm - wiercąc wiertłem MultiCut (BEZ UDARU!) otrzymujesz otwór o pożądanej średnicy nie powodując pękania materiału w którym wiercisz.
Zestaw wierteł SDS+ MB7 Alpen 00100007100 zawiera:
- wiertła udarowe do betonu F4 Forte: 5,0x110mm; 6,0; 8,0; 10,0x160mm
- wiertła uniwersalne Profi Multicut: 5,0x110mm; 6,0; 8,0x160mm


| liczba sztuk w opakowaniu: | 7 szt. |
| typ mocowania : | SDS+ |
| opakowanie: | etui plastikowe |
| EAN: | 9002741263868 |
| kraj produkcji: | Austria |
| stan: | nowy |
| rodzaje wierteł: |
|
| masa z opakowaniem: | 0.442 kg |
| długość opakowania: | 10.50 cm |
| szerokość opakowania: | 1.50 cm |
| wysokość opakowania: | 18.50 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: ALPEN-MAYKESTAG GmbH ul. Urstein Nord 67 A-5412 PUCH, Austria e-mail: verkauf@a-mk.com |
