zestaw 3szt. wierteł płaskich do drewna 16,18,20/152mm, 1/4" Alpen [0023700003100]
-
Producent:
-
Kod producenta:0023700003100
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 7-10 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 580 pkt. |
Zestaw wysokiej jakości wierteł łopatkowych (płaskich) do drewna firmy Alpen model [0023700003100] zawierający wiertła o średnicach 16, 18 i 20mm, o długości całkowitej 152mm, z system mocowania na sześciokąt 1/4''.
Wiertła płaskie przeznaczone są do głębokiego wiercenia w różnych rodzajach drewna, płytach wiórowych czy sklejkach.
Wykonanie ze stali węglowej zapewnia dużą trwałość i wytrzymałość w trakcie wiercenia. Wiertła przeznaczone są do stosowania z wiertarkami elektrycznymi ręcznymi i stacjonarnymi jak również z narzędziami akumulatorowymi.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.zestaw wierteł płaskich do drewna 1/4" Alpen [0023700003100]
- wiertła piórkowe służą do wiercenia bezudarowego w drewnie, płytach wiórowych i wszelkich materiałach drewnopodobnych,
- konstrukcja wiertła płaskiego i ostrze centrujące pozwala na bardzo precyzyjne wiercenie,
- stożkowo ukształtowane ostrza boczne zapobiegają zakleszczaniu się wiertła w obrabianym materiale, dlatego można wiercić nim na znaczą głębokość,
- po zastosowaniu dedykowanej przedłużki [237099991] o długości 300mm zwiększają się możliwości wiercenia (przedłużki nie ma na wyposażeniu zestawu),
- mocowanie wiertła to sześciokąt 1/4", co zapobiega obracaniu się wiertła w klasycznym uchwycie wiertarskim i umożliwia stosowanie we wkrętarkach akumulatorowych z mocowaniem na sześciokąt 1/4",
- wiertła piórkowe firmy Alpen produkowane są z najwyższej jakości stali z hut niemieckich bądź austriackich,
- przeznaczone są do stosowania z bezudarowymi wiertarko-wkrętarkami i wiertarkami ,
parametry wierteł łopatkowych Alpen:
- średnice wierteł: 16, 18, 20mm,
- szpic prowadzący: tak,
- długość całkowita wiertła: 152mm,
- typ mocowania: sześciokąt 1/4'',
| liczba sztuk w opakowaniu: | 3 szt. |
| typ mocowania : | sześciokąt 1/4'' |
| opakowanie: | blister |
| EAN: | 9002741051595 |
| kraj produkcji: | Chiny |
| stan: | nowy |
| rodzaje wierteł: | wiertła do drewna łopatkowe |
| masa z opakowaniem: | 0.131 kg |
| długość opakowania: | 6.00 cm |
| szerokość opakowania: | 0.30 cm |
| wysokość opakowania: | 23.00 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: ALPEN-MAYKESTAG GmbH ul. Urstein Nord 67 A-5412 PUCH, Austria e-mail: verkauf@a-mk.com |
