zestaw wierteł do płytek ceramicznych i betonu 10mm Keramo Extreme ALPEN ATM-2 [0000300102100]
-
Producent:
-
Kod producenta:0000300102100
Stan magazynowy: 4
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 1065 pkt. |
Zestaw wierteł Keramo Extreme do wiercenia w płytkach i w betonie, średnica 10mm ATM-2 [0000300102100] firmy Alpen składa się z wiertła Keramo Extreme do płytek ceramicznych i wiertła do betonu.
Wiertła z serii Keramo Extreme umożliwiają wiercenie w najtwardszych płytkach ceramicznych o twardości ponad 9 w skali Mohsa. (płytki gresowe, porcelanowe i inne). Wiertło KeramoExtreme podczas wiercenia nie wymaga chłodzenia.
Zestaw wierteł Keramo Extreme firmy Alpen zapewnia dokładne i bezpieczne nawiercenie otworów o średnicy 10mm, pod kołki w płytkach ceramicznych i murze. Obejrzyj film
Zestaw 2szt. wierteł do płytek i betonu 10mm Keramo Extreme Alpen ATM-2 [0000300102100]:
- wiertło do betonu 10mm [189010001],
- wiertło do płytek ceramicznych 10mm Keramo Extreme [300010001];
Stosowanie zestawu Keramo Extreme:
- wiertłem Keramo Extreme należy wiercić bez udaru i nie przekraczając 200 obrotów TYLKO w płytce ceramicznej,
- następnie należy stosować wiertło do betonu używając udaru;
Parametry wierteł z zestawu ATM-2 [0000300102100]:
- wiertło do płytek Keramo Extreme [300010001]:
- średnica wiertła: 10mm;
- długość całkowita: 120mm,
- długość robocza: 32mm,
- wietrtło do betonu [189005001]:
- średnica wiertła: 10mm;
- długość całkowita: 120mm,
- długość części roboczej: 63mm
Wiertła Keramo Extreme maja opatentowaną geometrię ostrza, które jest wykonane z wysokiej jakości węglika spiekanego. Umożliwia to precyzyjne wiercenie bez zadziorów i pęknięć nawet w najtwardszych płytkach gresowych oraz bardzo dokładne centrowanie i rozpoczęcie wiercenia dokładnie w żądanym punkcie.
Zestaw wierteł Keramo Extreme firmy Alpen zapewnia dokładne i bezpieczne nawiercenie otworów pod kołki w płytkach ceramicznych i murze.


| liczba sztuk w opakowaniu: | 2 szt. |
| typ mocowania : | walcowe / cylindryczne |
| opakowanie: | kaseta plastikowa |
| EAN: | 9002741151370 |
| kraj produkcji: | Austria |
| stan: | nowy |
| rodzaje wierteł: | wiertła do plytek |
| masa z opakowaniem: | 0.208 kg |
| długość opakowania: | 6.50 cm |
| szerokość opakowania: | 2.50 cm |
| wysokość opakowania: | 16.50 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: ALPEN-MAYKESTAG GmbH ul. Urstein Nord 67 A-5412 PUCH, Austria e-mail: verkauf@a-mk.com |
