Zestaw rzepów nr 1, 70x50mm, Wera 2go [05670446001]
-
Producent:
-
Kod producenta:05670446001
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 7-10 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 66 pkt. |
Rzep samoprzylepny do systemu transportu narzędzi Wera 2go [05670446001] w rozmiarze 70 x 50 mm.
Rzep można przykleić do ściany lub wózka warsztatowego. Do rzepu można przypinać inne elementy systemu Wera 2go np. etui i torby z zestawami narzędzi.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Zestaw rzepów 1, Wera 2go [05670446001]
- rzep mocujący do zamocowania elementów systemu Wera 2go, toreb i etui tekstylnych ze strefą z włókniny
- samoprzylepny pasek z rzepami można przykleić do ściany lub wózka warsztatowego
- wymiar: 70 x 50 mm
| liczba sztuk w opakowaniu: | 1 szt. |
| EAN: | 4013288189448 |
| kraj produkcji: | Niemcy |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.005 kg |
| długość opakowania: | 7 cm |
| szerokość opakowania: | 5 cm |
| wysokość opakowania: | 0.3 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Wera Werkzeuge GmbH ul. Postfach 120145 42331 Wuppertal, Germany e-mail: info@wera.de |
