zestaw nasadek z grzechotką, 1/2", 72 zęby, 281mm, Zyklop Hybrid 8006 SC 1 Wera [05004090001]
-
Producent:
-
Kod producenta:05004090001
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 7-10 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 10017 pkt. |
Zestaw nasadek z grzechotką, 1/2", 72 zęby, 281mm, Zyklop Hybrid 8006 SC 1 Wera [05004090001] zawiera:
- 10 szt. kluczy nasadowych z mocowaniem 1/2", 8790 HMC HF,
- grzechotka Zyklop Hybrid 8006 C,
- przedłużacz do rękojeści Zyklop Hybrid 8797 C,
- przedłużacz do nasadek z tuleją obrotową Zyklop 8794 LC,
- zestaw rzepów 50 x 240 mm,
Całość spakowana jest w kompaktowym i wytrzymałym etui tekstylnym, który łączy się z innymi elementami systemu Wera 2go.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.zestaw nasadek z grzechotką, 1/2", 72 zęby, 281mm, Zyklop Hybrid 8006 SC 1 Wera [05004090001]
- grzechotka z przełącznikiem zmiany kierunku pracy umieszczonym w głowicy,
- posiada mechanizm zapadkowy z 72 zębami zapewniający niewielki kąt pracy wynoszący 5°,
- zatrzask kulowy na głowicy montażowej zapobiega wypadaniu nasadek,
- smukła głowica umożliwia pracę w trudno dostępnych miejscach,
- do grzechotki można podłączyć:
- przedłużacz do rękojeści, który umożliwia przenoszenie wyższych momentów obrotowych,
- przedłużacz do nasadek z tuleją obrotową, który umożliwia szybkie przykręcanie lub odkręcanie, - grzechotka posiada dwukomponentową rękojeść typu Kraftform, zaprojektowaną tak, aby praca była wygodna nawet podczas długiego zakręcania czy odkręcania,
- mechanizm obrotowy unieruchamia nasadki w etui i umożliwia ich łatwe wyjęcie po przekręceniu,
- zestaw pakowany jest w kompaktowym i wytrzymałym etui tekstylnym, który łączy się z innymi elementami systemu Wera 2go,
PARAMETRY TECHNICZNE GRZECHOTKI RĘCZNEJ 1/2" ZYKLOP HYBRID 8006 SC 1 WERA [05004090001]
- mocowanie nasadek: kwadrat 1/2",
- długość całkowita: 281 mm,
- liczba zębów: 72,
- kąt pracy: 5°,
ZESTAW NASADEK Z GRZECHOTKĄ ZYKLOP HYBRID 8006 SC 1 Wera [05004090001] ZAWIERA:
- 10 szt. kluczy nasadowych z mocowaniem 1/2", 8790 HMC HF, o długości 37 mm: 10 / 11 / 12 / 13 / 14 / 15 / 16 / 17 / 18 / 19 mm,
- grzechotka Zyklop Hybrid 8006 C,
- przedłużacz do rękojeści Zyklop Hybrid 8797 C,
- przedłużacz do nasadek z tuleją obrotową Zyklop 8794 LC,
- zestaw rzepów 50 x 240 mm,
| długość całkowita: | 281 mm |
| waga: | 2700 g |
| typ mocowania : | kwadrat 1/2'' |
| liczba zębów: | 72 szt |
| rozmiar: |
|
| przełącznik kierunku: | tak |
| EAN: | 4013288182159 |
| skok grzechotki: | 5 ° |
| kraj produkcji: | Czechy |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 2.7 kg |
| Informacje o bezpieczeństwie: |
|
| producent: |
Nazwa firmy: Wera Werkzeuge GmbH ul. Postfach 120145 42331 Wuppertal, Germany e-mail: info@wera.de |
