zestaw 9szt. nasadek udarowych 6-kątnych 1/2", 10-27mm DeWALT [DT7507-QZ]
-
Producent:
-
Kod producenta:DT7507-QZ
Stan magazynowy: 1
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 2051 pkt. |
Zestaw profesjonalnych nasadek udarowych 1/2" DeWALT DT7507, wykonanych z wysokiej jakości stali, przeznaczone do prac z kluczami udarowymi, pneumatycznymi, elektrycznymi bądź akumulatorowymi.
Skład zestawu DT7507: nasadki udarowe sześciokątne 1/2" w rozmiarach: 10,13, 15, 17, 19, 22, 24 i 27mm oraz adapter zwiększający z sześciokąt 1/4" na kwadrat 1/2". Całość pakowana w mocnej walizce z tworzywa.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Zestaw profesjonalnych nasadek udarowych 1/2" DeWALT DT7507
- nasadki wykonane są z wysokiej jakości stali,
- przeznaczone do prac z kluczami udarowymi pneumatycznymi, elektrycznymi bądź akumulatorowymi,
- opakowanie: mocna walizka z tworzywa.
Wyposażenie zestawu DeWalt DT7507:
- nasadki udarowe sześciokątne 1/2" w rozmiarach: 10,13, 15, 17, 19, 22, 24 i 27mm,
- adapter zwiększający z sześciokąt 1/4" na kwadrat 1/2".
| liczba sztuk w opakowaniu: | 9 szt. |
| typ mocowania : | kwadrat 1/2'' |
| opakowanie: | walizka |
| rodzaj nasadki: | 6-kątna |
| EAN: | 5035048078631 |
| typ rozmiaru : | metryczny |
| kraj produkcji: | Chiny |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 1.51 kg |
| długość opakowania: | 22.50 cm |
| szerokość opakowania: | 6.50 cm |
| wysokość opakowania: | 17.50 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com |
