zestaw narzędzi rowerowych 13szt. z wkrętakiem Kraftform Rapidator i długimi bitami Hex-Plus, TORX i PH, Bicycle Set 2, 2go Wera [05004171001]
-
Producent:
-
Kod producenta:05004171001
Stan magazynowy: 1
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 3085 pkt. |
Profesjonalny zestaw narzędzi do naprawy rowerów Bicycle Set 2 Wera [05004171001], przeznaczony m.in do najbardziej popularnych połączeń śrubowych występujących w rowerach. Zapakowany w mocne, eleganckie etui.
Zestaw naprawczy do rowerów zawiera rękojeść Kraftform Rapidator do bitów 1/4" oraz bity uniwersalne imbusowe Hex-Plus, TORX i Philips o długości 89mm.
Małe rozmiary i niewielka waga zestawu zapewniają dużą mobilność, jest to idealny zestaw narzędzi do zabrania na wycieczki rowerowe.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.zestaw narzędzi wkrętakowych do rowerów Bicycle Set 2 Wera [05004171001]
- 13-częściowy zestaw narzędzi przeznaczony do połączeń śrubowych w rowerach z rękojeścią do bitów Kraftform Rapidator 816 R i bitami o długości 89mm, w niepowtarzalnym wzornictwie firmy Wera
- ergonomiczna, wielokomponentowa rękojeść do bitów Kraftform 816 R posiada uchwyt szybkomocujący Rapidaptor z mocnym magnesem, do końcówek z mocowaniem na sześciokąt 1/4"
- szybki montaż i automatyczna blokada końcówek
- ekstra wytrzymałe końcówki do uniwersalnego zastosowania
- małe rozmiary i niewielka waga zestawu zapewniają dużą mobilność, jest to idealny zestaw naprawczy do zabrania na wycieczki rowerowe
- zestaw narzędzi zapakowany jest w solidne etui tekstylne kompatybilne z systemem Wera 2go
Zestaw naprawczy do rowerów Bicycle Set 2 Wera [05004171001] zawiera:
- rękojeść do bitów 1/4" Kraftform Rapidator 816 R o długości 119mm
- końcówki 12szt.:
- 1 x Philips, PH 1 x 89 mm
- 1 x Philips, PH 2 x 89 mm
- 1 x TORX, TX 10 x 89 mm
- 1 x TORX, TX 20 x 89 mm
- 1 x TORX, TX 25 x 89 mm
- 1 x TORX, TX 30 x 89 mm
- 1 x Hex-Plus 2 x 89 mm
- 1 x Hex-Plus 2.5 x 89 mm
- 1 x Hex-Plus 3 x 89 mm
- 1 x Hex-Plus 4 x 89 mm
- 1 x Hex-Plus 5 x 89 mm
- 1 x Hex-Plus 6 x 89 mm


| liczba sztuk w opakowaniu: | 13 szt. |
| typ mocowania : | sześciokąt 1/4'' |
| opakowanie: | etui materiałowe |
| EAN: | 4013288211439 |
| typ końcówki: |
|
| kraj produkcji: | Czechy |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.406 kg |
| długość opakowania: | 15 cm |
| szerokość opakowania: | 11 cm |
| wysokość opakowania: | 6.5 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Wera Werkzeuge GmbH ul. Postfach 120145 42331 Wuppertal, Germany e-mail: info@wera.de |
