zestaw końcówek 1/4" z rękojeścią i uchwytem magnetycznym Rapidator, Kraftform Kompakt 20 Tool Finder 2, Wera [05051017001] 2go
-
Producent:
-
Kod producenta:05051017001
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 7-10 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 3722 pkt. |
Komplet wysokiej jakości końcówek 1/4" do różnego typu wkrętów z rękojeścią i uchwytem magnetycznym Rapidator, Kraftform Kompakt 20 Tool Finder 2 Wera [05051017001] zapakowany w praktycznym etui kompatybilnym z systemem Wera 2go.
Kraftform Kompakt 20 Tool Finder 2 to 13-częściowy zestaw zawierający 6 końcówek 25 mm i 6 końcówek 89 mm oraz trzpień bagnetowy chowany w rękojeści.
Elastyczne końcówki z oznaczeniem kolorystycznym rozmiarów, przeznaczone są do uniwersalnego zastosowania. Znakomicie sprawdzają się zarówno do użytku ręcznego jak i maszynowego.
Zestaw końcówek 1/4" z rękojeścią i uchwytem magnetycznym Rapidator, Kraftform Kompakt 20 Tool Finder 2, Wera [05051017001]:
- rękojeść do bitów Kraftform z bagnetowym trzpieniem chowanym w rękojeści i magnetycznym uchwytem szybkowymiennym Rapidator,
- bagnetowy trzpień może być używany jako uchwyt do bitów podczas pracy wkrętarką,
- rękojeść wykonana zgodnie z filozofią Kraftorm, 2-komponentowa rękojeść z praktyczną kombinacją strefy twardej i miękkiej umożliwia pewny chwyt i precyzyjną pracę,
- 6-kątny kołnierz zapobiega staczaniu się wkrętaka,
- powierzchnia trzpienia poddana została specjalnej obróbce, która zapewnienia wysoką ochronę antykorozyjną,
- końcówki o długości 25 mm wykonane zostały zgodnie z Systemem "Take it easy", ułatwiającym wyszukiwanie narzędzi, dzięki oznaczeniu kolorystycznemu profilów i rozmiarów,
- wysokiej jakości groty ze strefą skrętną absorbującą energię kinetyczną obciążeń szczytowych, strefa BiTorsion eliminuje skręcanie wierzchołka grotu w przypadku występowania wysokich obciążeń, co dodatkowo zwiększa jego żywotność
- zestaw pakowany jest w trwałym, tekstylnym etui kompatybilnym z systemem Wera 2go.
Zestaw Kraftform Kompakt 20 Tool Finder 2 Wera [05051017001] zawiera:
- 889/4 R uchwyt uniwersalny magnetyczny do końcówek sześciokątnych 1/4", o długości 100 mm,
- 851/1 BTZ PH końcówki do śrub krzyżowych typu PH:
- 1 x PH1 x 25 mm,
- 1 x PH2 x 25 mm,
- 855/1 BTZ PZ końcówki do śrub krzyżowych typu PZ:
- 1 x PZ1 x 25 mm,
- 1 x PZ2 x 25 mm,
- 867/1 TORX® BTZ końcówki do śrub TORX:
- 1 x TX20 x 25 mm,
- 1 x TX25 x 25 mm,
- 851/4 Z PH końcówki do śrub krzyżowych typu PH:
- 1 x PH1 x 89 mm,
- 1 x PH2 x 89 mm,
- 855/4 Z PZ końcówki do śrub krzyżowych typu PZ:
- 1 x PZ1 x 89 mm,
- 1 x PZ2 x 89 mm,
- 867/4 Z TORX® końcówki do śrub TORX:
- 1 x TX20 x 89 mm,
- 1 x TX25 x 89 mm,
- rzep do mocowania: K70 (70x50 mm),
- etui tekstylne, kompatybilne z systemem Wera 2go,
- waga zestawu: 403 g
| liczba sztuk w opakowaniu: | 13 szt. |
| typ mocowania : | sześciokąt 1/4'' |
| opakowanie: | etui materiałowe |
| EAN: | 4013288211224 |
| typ końcówki: |
|
| kraj produkcji: | Czechy |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.403 kg |
| długość opakowania: | 17.3 cm |
| szerokość opakowania: | 8 cm |
| wysokość opakowania: | 7.3 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Wera Werkzeuge GmbH ul. Postfach 120145 42331 Wuppertal, Germany e-mail: info@wera.de |
