    111M/SH12
470,25zł brutto
382,32zł netto
Dostępność: niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 10-14 dni roboczych
Koszt dostawy: od 0,00zł Zobacz wszystkie
Cena punktowa: 4702 pkt.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
zestaw kluczy oczkowo-płaskich odgiętych 12 szt. 8-19mm Bahco [111M/SH12]:
  • zestaw złożony z kluczy oczkowo-płaskich serii 111M,
  • całość pakowana jest w praktycznym uchwycie z tworzywa sztucznego, do zawieszenia,
  • wysoką wytrzymałość kluczy płaskich uzyskano dzięki unikalnej technologii kucia na zimno,
  • opatentowany kształt U z szerszą i wygodną częścią chwytową zapewnia komfortową pracę,
  • większe i smuklejsze oznaczenie typu i rozmiaru klucza widoczne z obu stron.
w skład zestawu [111M/SH12] wchodzą klucze o rozmiarach:
  • klucz oczkowo-plaski 8mm [111M-8],
  • klucz oczkowo-plaski 9mm [111M-9],
  • klucz oczkowo-plaski 10mm [111M-10],
  • klucz oczkowo-plaski 11mm [111M-11],
  • klucz oczkowo-plaski 12mm [111M-12],
  • klucz oczkowo-plaski 13mm [111M-13],
  • klucz oczkowo-plaski 14mm [111M-14],
  • klucz oczkowo-plaski 15mm [111M-15],
  • klucz oczkowo-plaski 16mm [111M-16],
  • klucz oczkowo-plaski 17mm [111M-17],
  • klucz oczkowo-plaski 18mm [111M-18],
  • klucz oczkowo-plaski 19mm [111M-19],