zestaw kluczy płaskich 12 szt. M6-M32 Bahco [6M/12C]
-
Producent:
-
Kod producenta:6M/12C
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za: 5 dni |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 6251 pkt. |
Zestaw profesjonalnych kluczy dwustronnie płaskich BAHCO 6M/12C, składający się zestaw z 12 szt. kluczy z serii 6M, w rozmiarach od M6 do M32, zapakowanych w praktycznym uchwycie z tworzywa.
Klucze płaskie wykonane są z najwyższej jakości stali Vanadium Extra, hartowanej i odpuszczanej co daje im wysoką trwałość i wytrzymałość.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.ZESTAW KLUCZY DWUSTRONNIE PŁASKICH 12 SZT. M6-M32 BAHCO [6M/12C]:
- zestaw złożony z kluczy dwustronnie płaskich serii 6M,
- klucze wykonane są z wysokiej jakości stali stopowej według norm: ISO 691, ISO 1085, ISO 10102 i ISO 3318, co zapewnia bardzo dobre trzymanie śruby/nakrętki.
- część otwarta skręcona jest o 15° od osi klucza, co zdecydowanie ułatwia dostępność do dokręcanych śrub i nakrętek,
- wysoką wytrzymałość kluczy płaskich uzyskano dzięki unikalnej technologii kucia na zimno,
- opatentowany klucz w kształcie litery U z szerszą i wygodną częścią chwytową zapewnia komfortową pracę,
- wykończenie satynowe, pokryte chromem,
- większe i smuklejsze oznaczenie typu i rozmiaru klucza widoczne z obu stron,
- klucze zapakowane są w praktycznym uchwycie z tworzywa sztucznego.
W SKŁAD ZESTAWU [6M/12C] WCHODZĄ KLUCZE DWUSTRONNIE PŁASKIE O ROZMIARACH:
- klucz M6-M7 [6M-6-7],
- klucz M8-M9 [6M-8-9],
- klucz M10-M11 [6M-10-11],
- klucz M12-M13 [6M-12-13],
- klucz M14-M15 [6M-14-15],
- klucz M16-M17 [6M-16-17],
- klucz M18-M19 [6M-18-19],
- klucz M20-M22 [6M-20-22],
- klucz M21-M23 [6M-21-23],
- klucz M24-M27 [6M-24-27],
- klucz M25-M28 [6M-25-28],
- klucz M30-M32 [6M-30-32]
PARAMETRY TECHNICZNE ZESTAWU KLUCZY Bahco [6M/12C]:
- typ klucza: dwustronny płaski,
- rozmiar: metryczny,
- zakres rozmiarów kluczy: 6-32 mm,
- materiał: vanadium-extra,
- wykończenie: polerowane,
- zgodne ze standardami: ISO 691, ISO 1085, ISO 10102 i ISO 3318,
- liczba kluczy w zestawie: 12 szt.,
- waga zestawu: 2070 g
| waga: | 2070 g |
| na wyposażeniu: | 12szt. kluczy płaskich dwustronnych serii 6M, w rozmiarach od M6 do M32, uchwyt z tworzywa |
| opakowanie: | plastikowy klips |
| rozmiar: |
|
| zakres rozmiarów: | 6-32mm |
| EAN: | 7314150212941 |
| typ rozmiaru : | metryczny |
| kraj produkcji: | Hiszpania |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 2.18 kg |
| długość opakowania: | 34.5 cm |
| szerokość opakowania: | 13 cm |
| wysokość opakowania: | 13 cm |
| Informacje o bezpieczeństwie: | 1. Ochrona oczu: * Zawsze używaj okularów ochronnych podczas pracy kluczami. Odpryski metalu lub inne zanieczyszczenia mogą uszkodzić wzrok. 2. Używanie odpowiednich narzędzi: * Używaj klucza o odpowiednim rozmiarze i typie do danej nakrętki lub śruby. Nieprawidłowe dopasowanie może prowadzić do uszkodzenia klucza lub elementu złącznego, a także do obrażeń. 3. Stan techniczny kluczy: * Regularnie sprawdzaj stan techniczny kluczy. Uszkodzone, pęknięte lub zużyte klucze mogą być niebezpieczne w użyciu i mogą pęknąć podczas pracy. 4. Bezpieczeństwo pracy: * Nie używaj kluczy w miejscach, gdzie istnieje ryzyko wybuchu lub pożaru. Iskry mogą spowodować zapłon łatwopalnych substancji. 5. Unikanie nadmiernej siły: * Nie używaj przedłużek na kluczach, aby zwiększyć siłę. Może to prowadzić do uszkodzenia klucza lub elementu złącznego, a także do utraty kontroli i obrażeń. 6. Przechowywanie kluczy: * Przechowuj klucze w suchym i bezpiecznym miejscu, aby zapobiec korozji i uszkodzeniom. 7. Ergonomia: * Pracuj w komfortowej pozycji, aby uniknąć nadmiernego obciążenia mięśni i stawów. Unikaj długotrwałej pracy w niewygodnej pozycji. 8. Ochrona rąk: * Używaj rękawic ochronnych, aby chronić dłonie przed otarciami i skaleczeniami. 9. Czystość narzędzi: * Regularnie czyść klucze z brudu i smaru, aby zapewnić pewny chwyt i bezpieczeństwo pracy. 10. Szkolenie i doświadczenie: * Upewnij się, że posiadasz odpowiednie umiejętności i wiedzę przed użyciem kluczy. Nieprawidłowe użycie narzędzi może być niebezpieczne. 11. Utrzymanie: * Regularnie konserwuj klucze, smaruj ruchome części, aby zapewnić płynne działanie i uniknąć zacięć. |
| producent: |
Nazwa firmy: SNA Europe ul. ANTIGUA CTRA.ALTUBE, KM 5.5 01196 VITORIA-GASTEIZ, Spain e-mail: info.pl@snaeurope.com |
