    808050P-25
512,83zł brutto
416,94zł netto
Dostępność: niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 10-14 dni roboczych
Koszt dostawy: od 0,00zł Zobacz wszystkie
Cena punktowa: 5128 pkt.
Profesjonalny zestaw 25szt. narzędzi firmy Bahco model [808050P-25] pakowany w walizce.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
Zestaw narzędzi Bahco 808050P-25 zawiera:
  • wkrętak z łamaną rękojeścią z magazynkiem i mechanizmem grzechotkowym
- dzięki "łamanej" rękojeści można pracować z większym momentem obrotowym,
- kołnierz na rękojeści umożliwia łatwą zmianę kierunku jedną ręką,
- magazynek do wkrętaka z wyposażeniem 6 bitów o długości 25mm: Ph1, Ph2, Pz1, Pz2, do śrub płaskich 4,5 mm i 5,5 mm,
- długość całkowita wkrętaka: 255 mm.
  • 3 klucze dwustronne oczkowe z grzechotką i przełącznikiem kierunku pracy, w rozmiarach metrycznych: 8x10 - 9x11 mm, 12x14 - 13x15 mm oraz 16x17 - 18x19 mm
  • adapter 1/4" do nasadek 1/4"
  • adapter 10mm do bitów 1/4"
  • 13 sztuk bitów 1/4" o długości 25mm, ułożonych w przegródkach: końcówki do śrub PH3, PZ3, SL 6.5, HEX3, HEX 4, HEX5, T-10, T-15, T-20, T-25, T-27, T-30, T-40.
całość zapakowana w mocnej i praktycznej walizce z wytrzymałego tworzywa HDPE
Wymiary walizki: 70 x 158 x 285 mm.