Zestaw Easy Gres: wiertło diamentowe do płytek ceramicznych 12mm + prowadnica ze zbiorniczkiem na wodę, Rubi [04926]
-
Producent:
-
Kod producenta:04926
Stan magazynowy: 1
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 523 pkt. |
zestaw Easy Gres: wiertło diamentowe do płytek ceramicznych + prowadnica ze zbiorniczkiem na wodę, Rubi [04926] o średnicy 12,0 mm.
Przeznaczone do wiercenia NA MOKRO bez udaru czystych okrągłych otworów w płytkach ceramicznych, gresowych, porcelanowych, marmurze, granicie, kamieniu i szkle.
Zalecane obroty pracy wiertła od 400 - 1000 obrotów/minutę w zależności od obrabianego materiału.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Zestaw EASY GRES: wiertło diamentowe do płytek ceramicznych o średnicy 12mm + prowadnica ze zbiorniczkiem na wodę firmy Rubi [04926]:
Wiertło diamentowe do płytek ceramicznych serii Easy Gres o średnicy 12,0mm firmy Rubi:
- wiertło znakomicie sprawdza się w płytkach ceramicznych, gresowych, porcelanowych, marmurze, granicie, kamieniu, i szkle;
- wiertło serii Easy Gres to wiertła rurowe z nasypem diamentowym, korpus stalowy, a końcówka powlekana elektrolitycznie drobinkami diamentu;
- wiertło diamentowe przeznaczone do wiercenia bez udaru wiertarkami sieciowymi i akumulatorowymi,
- specjalna konstrukcja końcówki wiertła i otwór w powierzchni bocznej zapewnia lepsze odprowadzenie cieplne,
- wiertło należy używać zawsze z prowadnicą Easy Gres która pozwalana na odpowiednie prowadzenie i chłodzenie, gwarantuje to dokładność i dobre wykończenie;
Prowadnica ze zbiorniczkiem na wodę dedykowana do wiertła o średnicy 12mm + dwustronne przylepce:
- prowadnica umożliwia wykonywanie dokładnych otworów zarówno w pionie jak i w poziomie,
- zbiorniczek dołączony do prowadnicy posiada zaworek umożliwiający regulację wypływu wody na wiertło,
- dostarczone w zestawie dwustronne przylepce umożliwiają łatwe mocowanie prowadnicy na dowolnej powierzchni, w której ma być wykonywany otwór
Parametry zestawu Easy Gres [04926]:
- średnica wiertła: 12,0mm,
- długość robocza wiertła: 25mm,
- prowadnica ze zbiorniczkiem: 1szt,
- dwustronne przylepce: 10 szt.,
- opakowane: karton z zawieszką
- zalecane obroty pracy: 400 - 1000 1/min
| liczba sztuk w opakowaniu: | 1 szt. |
| typ mocowania : | walcowe / cylindryczne |
| średnica wiertła: | 12 mm |
| długość całkowita wiertła: | 75 mm |
| długość części roboczej: | 25 mm |
| rodzaj ostrza: | nasyp diamentowy |
| opakowanie: | blister |
| przeznaczenie: |
|
| chłodzenie: | tak |
| EAN: | 8413797049268 |
| stan: | nowy |
| rodzaje wierteł: | wiertła do plytek |
| producent: |
Nazwa firmy: GERMANS BOADA, S.A. ul. Avinguda de les Olimpiades 89-91 08191 Barcelona, Spain e-mail: info@rubi.com |
