Zestaw Easy Gres: 4szt. wierteł diamentowych do płytek ceramicznych 6, 8, 10, i 12 mm + 4 szt. prowadnic + zbiorniczek na wodę, Rubi [04904]
-
Producent:
-
Kod producenta:04904
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 10-14 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 1329 pkt. |
Zestaw Easy Gres: 4 wiertła diamentowe do płytek ceramicznych + 3 szt prowadnic + zbiorniczek na wodę, Rubi [04904] o średnicy 6, 8, 10, 12 mm.
Przeznaczone do wiercenia NA MOKRO bez udaru czystych okrągłych otworów w płytkach ceramicznych, gresowych, porcelanowych, marmurze, granicie, kamieniu i szkle.
Zalecane obroty pracy wiertła od 400 - 1000 obrotów/minutę w zależności od obrabianego materiału.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Zestaw EASY GRES: 4 szt. wierteł diamentowych do płytek ceramicznych o średnicy 6, 8, 10 i 12 mm + 3 szt. prowadnic + zbiorniczek na wodę firmy Rubi [04904]:
Wiertło diamentowe do płytek ceramicznych serii Easy Gres o średnicy firmy Rubi:
- wiertło znakomicie sprawdza się w płytkach ceramicznych, gresowych, porcelanowych, marmurze, granicie, kamieniu, i szkle;
- wiertło serii Easy Gres to wiertła rurowe z nasypem diamentowym, korpus stalowy, a końcówka powlekana elektrolitycznie drobinkami diamentu;
- wiertło diamentowe przeznaczone do wiercenia bez udaru wiertarkami sieciowymi i akumulatorowymi,
- specjalna konstrukcja końcówki wiertła i otwór w powierzchni bocznej zapewnia lepsze odprowadzenie cieplne,
- wiertło należy używać zawsze z prowadnicą Easy Gres która pozwalana na odpowiednie prowadzenie i chłodzenie, gwarantuje to dokładność i dobre wykończenie;
Prowadnica ze zbiorniczkiem na wodę dedykowana do wiertła o średnicy 6, 8, 10 i 12 mm + dwustronne przylepce:
- prowadnica umożliwia wykonywanie dokładnych otworów zarówno w pionie jak i w poziomie,
- zbiorniczek dołączony do prowadnicy posiada zaworek umożliwiający regulację wypływu wody na wiertło,
- dostarczone w zestawie dwustronne przylepce umożliwiają łatwe mocowanie prowadnicy na dowolnej powierzchni, w której ma być wykonywany otwór
Parametry zestawu Easy Gres [04904]:
- średnica wiertła: 6, 8, 10, 12 mm,
- długość robocza wiertła: 25 mm,
- wymienne prowadnice: 3 szt.,
- zbiorniczek: 1 szt.,
- dwustronne przylepce: 40 szt.,
- opakowane: karton z zawieszką
- zalecane obroty pracy: 400 - 1000 1/min
| liczba sztuk w opakowaniu: | 4 szt. |
| typ mocowania : | walcowe / cylindryczne |
| średnica wiertła: | 6, 8, 10, 12 mm |
| długość całkowita wiertła: | 75 mm |
| długość części roboczej: | 25 mm |
| rodzaj ostrza: | nasyp diamentowy |
| opakowanie: | kaseta plastikowa |
| przeznaczenie: |
|
| chłodzenie: | tak |
| EAN: | 8413797049046 |
| stan: | nowy |
| rodzaje wierteł: | wiertła do plytek |
| producent: |
Nazwa firmy: GERMANS BOADA, S.A. ul. Avinguda de les Olimpiades 89-91 08191 Barcelona, Spain e-mail: info@rubi.com |
