zestaw dziurkaczy z uchem, 9 szt, 3-19 mm, Rennsteig [9R 140 900 0]
-
Producent:
-
Kod producenta:9R 140 900 0
Stan magazynowy: 1
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 2921 pkt. |
Zestaw dziurkaczy z uchem, 9 szt, 3-19 mm, Rennsteig [9R 140 900 0] dostarczany w zwijanym etui z poliestru.
Służy do wykrawania otworów w gumie, skórze, filcu, plastiku i innych materiałach.
Zestaw składa się z 9 elementów, każdy w innym rozmiarze: 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 i 19 mm.
Wykonany jest z kutej stali narzędziowej.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.zestaw dziurkaczy z uchem, 9 szt, 3-19 mm, Rennsteig [9R 140 900 0]
- średnica otworów od 3 do 19 mm (ze skokiem 2 mm),
- zestaw służy do dziurkowania lub wykonywania uszczelek i pierścieni uszczelniających z gumy, skóry, filcu, tworzywa sztucznego, korka, tkaniny lub podobnych materiałów,
- podczas wykrawania jako podkładkę należy stosować wielowarstwową płytę drewnianą lub płytę z poliamidu,
- dziurkacze wykonane są ze specjalnej kutej stali narzędziowej,
- kształt narzędzia jest zgodny z certyfikatem DIN 7200 A,
- stożkowa głowica tnąca, szlifowana i niepowlekana,
- ostrze szlifowane i hartowane,
- zestaw lakierowany zanurzeniowo w kolorze czarnym,
- dziurkacze dostarczane w zwijanym etui, wykonanym z wytrzymałej tkaniny poliestrowej,
PARAMETRY TECHNICZNE ZESTAWU DZIURKACZY, RENNSTEIG [9R 140 900 0]
- liczba dziurkaczy: 9 szt,
- rozmiary dziurkaczy: 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 mm,
- waga: 1031 g,
WYPOSAŻENIE ZESTAWU DZIURKACZY, RENNSTEIG [9R 140 900 0]
- dziurkacz 3mm, długość 100mm [140 003 0],
- dziurkacz 5mm, długość 105mm [140 005 0],
- dziurkacz 7mm, długość 105mm [140 007 0],
- dziurkacz 9mm, długość 115mm [140 009 0],
- dziurkacz 11mm, długość 125mm [140 011 0],
- dziurkacz 13mm, długość 125mm [140 013 0],
- dziurkacz 15mm, długość 135mm [140 015 0],
- dziurkacz 17mm, długość 135mm [140 017 0],
- dziurkacz 19mm, długość 140mm [140 019 0],
| waga: | 1031 g |
| EAN: | 4049002111778 |
| kraj produkcji: | Chiny |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 1.01 kg |
| długość opakowania: | 26.5 cm |
| szerokość opakowania: | 7.7 cm |
| wysokość opakowania: | 8.2 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Rennsteig Werkzeuge GmbH ul. An der Koppel 1 98587 Steinbach-Hallenberg, Germany e-mail: info@rennsteig.com tel.: +4936847441-0 |
