zestaw dziurkaczy z uchem, 15 szt, 2-30 mm, Rennsteig [9R 140 902 0]
-
Producent:
-
Kod producenta:9R 140 902 0
Stan magazynowy: 2
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 7118 pkt. |
Zestaw dziurkaczy z uchem, 15 szt, 2-30 mm, Rennsteig [9R 140 902 0] dostarczany w zwijanym etui z poliestru.
Służy do wykrawania otworów w gumie, skórze, filcu, plastiku i innych materiałach.
Zestaw składa się z 15 elementów, każdy w innym rozmiarze: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30 mm.
Wykonany jest z kutej stali narzędziowej.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.zestaw dziurkaczy z uchem, 15szt, 2-30 mm, Rennsteig [9R 140 902 0]
- średnica otworów od 2 do 30 mm (ze skokiem 2 mm),
- zestaw służy do dziurkowania lub wykonywania uszczelek i pierścieni uszczelniających z gumy, skóry, filcu, tworzywa sztucznego, korka, tkaniny lub podobnych materiałów,
- podczas wykrawania jako podkładkę należy stosować wielowarstwową płytę drewnianą lub płytę z poliamidu,
- dziurkacze wykonane są ze specjalnej kutej stali narzędziowej,
- kształt narzędzia jest zgodny z certyfikatem DIN 7200 A,
- stożkowa głowica tnąca, szlifowana i niepowlekana,
- ostrze szlifowane i hartowane,
- zestaw lakierowany zanurzeniowo w kolorze czarnym,
- dziurkacze dostarczane w zwijanym etui, wykonanym z wytrzymałej tkaniny poliestrowej,
PARAMETRY TECHNICZNE ZESTAWU DZIURKACZY, RENNSTEIG [9R 140 902 0]
- liczba dziurkaczy: 15 szt,
- rozmiary dziurkaczy: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30 mm,
- waga: 3059 g,
WYPOSAŻENIE ZESTAWU DZIURKACZY, RENNSTEIG [9R 140 902 0]
- dziurkacz 2mm, długość 100mm [140 002 0],
- dziurkacz 4mm, długość 100mm [140 004 0],
- dziurkacz 6mm, długość 105mm [140 006 0],
- dziurkacz 8mm, długość 115mm [140 008 0],
- dziurkacz 10mm, długość 115mm [140 010 0],
- dziurkacz 12mm, długość 125mm [140 012 0],
- dziurkacz 14mm, długość 135mm [140 014 0],
- dziurkacz 16mm, długość 135mm [140 016 0],
- dziurkacz 18mm, długość 140mm [140 018 0],
- dziurkacz 20mm, długość 140mm [140 020 0],
- dziurkacz 22mm, długość 160mm [140 022 0],
- dziurkacz 24mm, długość 160mm [140 024 0],
- dziurkacz 26mm, długość 165mm [140 026 0],
- dziurkacz 28mm, długość 175mm [140 028 0],
- dziurkacz 30mm, długość 175mm [140 030 0],
| waga: | 3059 g |
| EAN: | 4049002111792 |
| kraj produkcji: | Chiny |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 3.05 kg |
| długość opakowania: | 32.5 cm |
| szerokość opakowania: | 16.5 cm |
| wysokość opakowania: | 8 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Rennsteig Werkzeuge GmbH ul. An der Koppel 1 98587 Steinbach-Hallenberg, Germany e-mail: info@rennsteig.com tel.: +4936847441-0 |
