zestaw dłut ze szpicakiem SDS+, 3szt. Alpen [0098000003100]
-
Producent:
-
Kod producenta:0098000003100
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 7-10 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 2059 pkt. |
Zestaw profesjonalnych dłut SDS+ firmy ALPEN typ 980000031, składa się z 3 dłut o długości 250mm: szpicak, dłuto o szerokości 20mm i dłuto o szerokości 40mm.
Dłuta SDS+ szczególnie polecamy do stosowania z młotowiertarkami SDS+ akumulatorowymi i sieciowymi różnych producentów.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.zestaw dłut ze szpicakiem SDS+ Alpen 0098000003100 zawiera:
- dłuto SDS+ o długości 250mm i szerokości 20mm
- dłuto SDS+ o długości 250mm i szerokości 40mm
- szpicak SDS+ o długości 250mm
| długość całkowita: | 250 mm |
| typ mocowania : | SDS+ |
| opakowanie: | plastikowa tuba |
| szerokość dłuta: |
|
| EAN: | 9002740646471 |
| kraj produkcji: | Niemcy |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.939 kg |
| długość opakowania: | 5.00 cm |
| szerokość opakowania: | 5.00 cm |
| wysokość opakowania: | 25.00 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: ALPEN-MAYKESTAG GmbH ul. Urstein Nord 67 A-5412 PUCH, Austria e-mail: verkauf@a-mk.com |
