zestaw dłut do drewna 3szt. ERGO Bahco [434-S3-EUR]
-
Producent:
-
Kod producenta:434-S3-EUR
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 10-14 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 2520 pkt. |
Komplet 3 szt. profesjonalnych dłut do drewna BAHCO 434-S3-EUR, zapakowanych w pudełku kartonowym.
Dłuta z wygodną rękojeścią ERGO i szlifowanym ostrzem z wysokiej jakości stali, z precyzyjnie oszlifowanym ostrzem gwarantującym maksymalną ostrość. Dwukomponentowy uchwyt łatwo absorbuje uderzenia stalowego młotka.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Komplet 3 profesjonalnych dłut do drewna ERGO, BAHCO [434-S3-EUR]:
- zestaw zawiera 3 szt. dłut o szerokości 12, 18, 25 mm stworzonych z myślą o wymagających pracach stolarskich i budowlanych,
- dłuta z wygodną, dwukomponentową rękojeścią serii ERGO pozwalającą na pewny chwyt,
- wytrzymały uchwyt z poliamidu łatwo absorbuje uderzenia stalowego młotka,
- ostrza precyzyjnie szlifowane, hartowane i odpuszczone o dużej ostrości, dzięki czemu doskonale sprawdzą się nawet w najtwardszych gatunkach drewna,
- wykończenie ostrza polerowane,
- lakierowanie ostrzy daje im większą odporność na rdzę,
- końcówki ostrzy posiadają plastikowe osłony,
- komplet dłut zapakowany jest w kartonowym pudełku z wkładką z tworzywa.
Waga kompletu: 819 g
Wymiary opakowania: 370 x 38 x 175 mm
| liczba sztuk w opakowaniu: | 3 szt. |
| szerokość ostrza: |
|
| długość całkowita: | 266 mm |
| waga: | 819 g |
| opakowanie: | karton |
| EAN: | 7311518249212 |
| kraj produkcji: | Hiszpania |
| stan: | nowy |
| rękojeść: | z tworzywa |
| masa z opakowaniem: | 0.748 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: SNA Europe ul. ANTIGUA CTRA.ALTUBE, KM 5.5 01196 VITORIA-GASTEIZ, Spain e-mail: info.pl@snaeurope.com |
