zestaw Combo 2 narzędzi akumulatorowych DCH133M1+DCF787 18V Li-Ion XR 2x4,0Ah, 2xkufer TSTAK II DeWalt [DCK2023M2T-QW]
-
Producent:
-
Kod producenta:DCK2023M2T-QW
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 5-7 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 18040 pkt. |
Zestaw Combo 2 narzędzi akumulatorowych z serii XR Li-Ion 18V DCK2023M2T DeWALT, wyposażony w 2 akumulatory 4,0Ah i ładowarkę wielonapięciową, całość zapakowana w 2 mocnych kufrach TSTAK II.
Zestaw elektronarzędzi Combo DCK2023M2T DeWalt zawiera: zakrętarkę udarową 1/4" DCF787 i młotowiertarkę SDS+ DCH133 z silnikiem bezszczotkowym.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
zestaw narzędzi akumulatorowych 18V Li-Ion XR 2x4,0Ah, Combo DeWalt [DCK2023M2T]
DCH133 akumulatorowa młotowiertarka SDS+
- 3 tryby pracy: wiercenie, wiercenie z udarem i kucie,
- młotowiertarka nadaje się do lekkiego podkuwania w tynku, ceramice lub murze oraz do wiercenia w drewnie, metalu i betonie,
- jest doskonała przy wierceniach pod kotwy i mocowaniach w betonie i w cegle otworów o średnicach od 4 mm do 22 mm
- system SDS+ umożliwia szybką wymianę wierteł lub dłut,
- bezszczotkowy silnik prądu stałego zdecydowanie podnosi wydajność pracy na jednym akumulatorze,
- ogranicznik głębokości pozwala na ustawienie pożądanej głębokości wiercenia,
- elektro-pneumatyczny mechanizm udarowy zapewnia wysoką wydajność wiercenia przy kompaktowym rozmiarze,
- ergonomiczna konstrukcja rękojeści z tylnym uchwytem gumowanym dla lepszej wygody pracy
- kompaktowa, lekka i ergonomiczna konstrukcja zwiększa komfort i ułatwia pracę użytkownika
Parametry techniczne młotowiertarki SDS+ DeWalt DCH133M1:
- napięcie: 18V
- technologia akumulatorów: XR Li-Ion
- prędkość bez obciążenia: 0-1550 obr/min
- energia udaru: 2.6 J
- częstość udarów: 0-5680 ud/min
- maksymalna średnica wiercenia w drewnie: 30mm
- maksymalna średnica wiercenia w metalu: 13mm
- maksymalna średnica wiercenia w betonie: 26mm
- maksymalna średnica wiercenia wiertłem koronowym: 50mm
- wymiary: długość 383 mm, wysokość 161 mm, szerokość 84 mm
- waga: 2,3kg
DCF787 zakrętarka udarowa 1/4"
- mocna, kompaktowa zakrętarka udarowa z silnikiem bezszczotkowym
- kompaktowa budowa oraz lekka konstrukcja pozwala na pracę w trudnodostępnych miejscach
- ogumowana, ergonomiczna rękojeść zwiększa komfort użytkownika
- metalowa przekładnia zapewnia efektywne przenoszenie energii oraz sprawia, że narzędzie jest bardzo wytrzymałe
- aluminiowa obudowa przekładni umożliwia bardzo dobre odprowadzanie ciepła co wydłuża żywotność silnika
- dioda LED z funkcją opóźnienia wygaszenia daje lepszą widoczność pola pracy oraz pełni w razie potrzeby funkcję latarki
Parametry techniczne zakrętarki DCF787:
- napięcie: 18V
- technologia akumulatorów: XR Li-Ion
- maksymalny moment obrotowy: 170 Nm,
- prędkość bez obciążenia: 0-2800 obr/min,
- częstotliwość udaru: 0-3200 ud/min,
- waga: 0,9kg.
Wyposażenie zestawu Combo DeWalt [DCK2023M2T]
- młotowiertarka SDS+ DCH133
- zakrętarka udarowa DCF787
- 2 x akumulator 4,0Ah
- ładowarka wielonapięciowa
- 2 x kufer transportowy TSTAK II
Firma DeWalt wprowadziła 3-letnią Europejską Gwarancję na Elektronarzędzia, obowiązuje po zarejestrowaniu na stronie DEWALT
| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| napięcie akumulatorów: | 18 V |
| liczba akumulatorów: | 2 szt |
| pojemność akumulatora: | 4.0 Ah |
| na wyposażeniu: | młotowiertarka SDS+ DCH133, zakrętarka udarowa DCF787, 2 x akumulator 4,0Ah, ładowarka wielonapięciowa, 2 x kufer transportowy TSTAK II |
| typ silnika: | bezszczotkowy |
| wymiary: | dł 450 x szer 355x wys 350 mm |
| liczba narzędzi w zestawie: | 2 szt |
| opakowanie: | walizka TStak |
| EAN: | 5035048699294 |
| kraj produkcji: | Chiny |
| stan: | nowy |
| obsługiwane serie akumulatorów: |
|
| Gwarancja DeWalt: | 1 rok - EUROPEJSKA GWARANCJA ELEKTRONARZĘDZI. Gwarancja może zostać przedłużona z 1 roku do 3 lat pod warunkiem rejestracji elektronarzędzia na stronie producenta (dewalt.pl/my-dewalt) w terminie do 4 tygodni (28 dni) od daty zakupu z zastrzeżeniem warunków wyszczególnionych na stronie: dewalt.pl/pomoc-i-wsparcie/gwarancja. Wykluczenia z 3-letniej gwarancji: ładowarki i akumulatory (oprócz serii Powerstack), gwoździarki, DCF921. |
| masa z opakowaniem: | 10.29 kg |
| długość opakowania: | 45.00 cm |
| szerokość opakowania: | 35.50 cm |
| wysokość opakowania: | 35.00 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com |
