zestaw 9szt. wierteł do drewna, metalu i betonu, Alpen TM-9 [0000802102100]
-
Producent:
-
Kod producenta:0000802102100
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 7-10 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 881 pkt. |
Zestaw 9 szt. wysokiej klasy wierteł do betonu, metalu i drewna firmy ALPEN TM-9 [008021021], po 3 szt. z każdego rodzaju.
W skład zestawu TM-9 wchodzą wiertła do betonu: 5,0; 6,0; 8,0mm; do drewna: 5,0; 6,0; 8,0mm i do metalu: 5,0; 6,0; 8,0mm. Całość zapakowana w trwałej, praktycznej i odpornej na pęknięcia kasecie z tworzywa.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Zestaw 9 szt. wysokiej klasy wierteł do betonu, do metalu i do drewna ALPEN TM-9 [008021021]
- wiertła widiowe do betonu serii Long Life z walcowanym rowkiem skrętnym wykonane z wysokiej jakości stali i z ostrzem z węglika spiekanego do wiercenia udarowego w cegle, skałach czy betonie. Szybkie przy wierceniu dzięki agresywnemu kształtowi ostrza.
- wiertła HSS do metalu serii zalecamy stosować w różnego typu stalach w tym stalach stopowych, ale bardzo dobrze radzą sobie w zwykłej stali węglowej, żeliwie, stopach miedzi i podobnych materiałach. Wykonane zostało zgodnie z normą DIN 338.
- wiertło do drewna dzięki specjalnie ostrzonemu ostrzu centrującemu, jest możliwość dokładnego punktowego wiercenia. Polecamy stosować do wiercenia w różnego typu drewnie, sklejkach, fornirze, płytach wiórowych.
- całość zapakowana w trwałej, praktycznej i odpornej na pęknięcia kasecie z tworzywa
Zestaw wierteł TM-9 Alpen zawiera:
- wiertła widiowe do betonu w rozmiarach: 5,0mm; 6,0mm, 8,0mm;
- wiertła HSS do metalu w rozmiarach: 5,0mm; 6,0mm, 8,0mm;
- wiertła do drewna w rozmiarach: 5,0mm; 6,0mm, 8,0mm;
| liczba sztuk w opakowaniu: | 9 szt. |
| typ mocowania : | walcowe / cylindryczne |
| opakowanie: | kaseta plastikowa |
| EAN: | 9002740195559 |
| kraj produkcji: | Austria |
| stan: | nowy |
| rodzaje wierteł: |
|
| masa z opakowaniem: | 0.315 kg |
| długość opakowania: | 9.20 cm |
| szerokość opakowania: | 2.50 cm |
| wysokość opakowania: | 16.50 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: ALPEN-MAYKESTAG GmbH ul. Urstein Nord 67 A-5412 PUCH, Austria e-mail: verkauf@a-mk.com |
