zestaw 8szt. wierteł widiowych do betonu SDS+, 160mm DeWalt [DT60300-QZ]
-
Producent:
-
Kod producenta:DT60300-QZ
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 5-7 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 492 pkt. |
Zestaw 8 szt. wysokiej jakości wierteł widiowych do betonu firmy DeWalt [DT60300-QZ] zapakowany w pudełku plastikowym.
Zestaw zawiera wiertła 2-krawędziowe do betonu o średnicach 2x6,0; 2x7,0; 2x8,0; 2x10mm.
Przeznaczone do młotowiertarek sieciowych i akumulatorowych wszystkich producentów z uchwytem mocującym SDS+.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Zestaw 8szt. wierteł widiowych do betonu SDS+, DeWalt [DT60300-QZ]:
- wiertła widiowe SDS+ firmy DeWalt produkowane z najwyższej jakości stali,
- wiertła przeznaczone są do wiercenia w betonie, w skale, w murze
- wiertła z serii posiadają 2 krawędzie tnące,
- końcówka widiowa wykonana z wysokiej jakości węglika spiekanego specjalnie ostrzona,
- spirala pozwala na szybkie odprowadzanie urobku podczas pracy, co zmniejsza opory i zwiększa szybkość wiercenia,
- specjalna konstrukcja wiertła powoduje znacznie mniejsze wibracje podczas pracy,
- wiertła przeznaczone są do DT60300wszystkich producentów z uchwytem mocującym SDS+.
- opakowanie blister
parametry wierteł widiowych do betonu SDS+, DeWalt [DT60300-QZ]:
- średnice wierteł: 2x6,0; 2x 7,0; 2x8,0; 2x10 mm
- rodzaj ostrza: 2-krawędziowe,
- długość całkowita wierteł: 160 mm,
- długość części roboczej: 96 mm,
- typ mocowania: SDS+,
| liczba sztuk w opakowaniu: | 8 szt. |
| typ mocowania : | SDS+ |
| średnica wiertła: | 2x 6, 2x7, 2x8, 2x10 mm |
| długość całkowita wiertła: | 160 mm |
| długość części roboczej: | 96 mm |
| opakowanie: | etui plastikowe |
| EAN: | 5035048099513 |
| kraj produkcji: | Chiny |
| stan: | nowy |
| rodzaje wierteł: | wiertła do betonu kręte |
| masa z opakowaniem: | 0.45 kg |
| długość opakowania: | 18.00 cm |
| szerokość opakowania: | 4.00 cm |
| wysokość opakowania: | 4.00 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com |
