zestaw 8szt. wierteł widiowych do betonu Profi Beton, 2-krawędziowe, PKSB 8 Alpen [0022700201100]
-
Producent:
-
Kod producenta:0022700201100
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 7-10 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 1103 pkt. |
Zestaw 8 szt. wysokiej klasy wierteł widiowych Profi Beton ALPEN firmy PKSB-8 [227002011], zakres 3,0 do 10,0mm, zapakowanych w praktycznej, metalowej kasecie.
Przeznaczone są do wiercenia udarowego w betonie, murze i kamieniu naturalnym oraz wiercenia bezudarowego w ceramice i marmurze.
Wiertło posiada końcówki widiowe wykonane z wysokiej jakości węglika spiekanego, specjalnie szlifowane z wyraźnym prowadzeniem, umożliwiającym precyzyjne wiercenie. Dzięki specjalnemu ostrzeniu wiertło Profi Beton wierci bardzo wydajnie i agresywnie.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.zestaw 8szt. wierteł udarowych do betonu Profi Beton, 2-krawędziowe, PKSB 8 firmy Alpen [188007001]:
- wysokowydajny zestaw wierteł serii Profi Beton do wiercenia udarowego w betonie, murze i kamieniu naturalnym oraz wiercenia bezudarowego w ceramice i marmurze,
- wiertła widiowe serii Profi-Beton firmy Alpen produkowane jest z najwyższej jakości stali z hut niemieckich bądź austriackich,
- końcówki widiowe wykonane z wysokiej jakości węglika spiekanego, specjalnie szlifowane z wyraźnym prowadzeniem (ułatwia to precyzyjne wiercenie),
- wiertła do betonu cechują się dużą trwałością i precyzją wykonywanych otworów (gwarantuje to certyfikat PGM),
- wiertła posiadają podwójną spiralę, której rowki w procesie produkcyjnym były precyzyjnie frezowane,
- spirala ta pozwala na szybkie odprowadzanie urobku podczas pracy, co zmniejsza opory i zwiększa szybkość wiercenia,
- specjalna konstrukcja wiertła powoduje znacznie mniejsze wibracje podczas pracy i odporność na złamanie,
- innowacyjny system łączenia: szczyt i korpus wiertła połączone są ze sobą za pomocą zgrzewania oporowego, co zabezpiecza przed złamaniem,
- do stosowania z udarowymi wiertarko-wkrętarkami i wiertarkami , oraz wiertarko-wkrętarkami i wiertarkami bez udaru z możliwością mocowania wierteł cylindrycznych,
- dostarczany w praktycznej metalowej kasecie.
W skład zestawu wierteł do betonu PKSB 8 Alpen wchodzi:
- wiertło o średnicy: 3,0 mm,
- wiertło o średnicy: 4,0 mm,
- wiertło o średnicy: 5,0 mm,
- wiertło o średnicy: 2 x 6,0 mm,
- wiertło o średnicy: 7,0 mm,
- wiertło o średnicy: 2 x 8,0 mm,
- wiertło o średnicy: 10,0 mm.
| liczba sztuk w opakowaniu: | 8 szt. |
| typ mocowania : | walcowe / cylindryczne |
| opakowanie: | metalowa kaseta |
| przeznaczone do narzędzia: |
|
| EAN: | 9002740228622 |
| kraj produkcji: | Austria |
| stan: | nowy |
| rodzaje wierteł: | wiertła do betonu kręte |
| masa z opakowaniem: | 0.582 kg |
| długość opakowania: | 10.30 cm |
| szerokość opakowania: | 2.00 cm |
| wysokość opakowania: | 14.80 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: ALPEN-MAYKESTAG GmbH ul. Urstein Nord 67 A-5412 PUCH, Austria e-mail: verkauf@a-mk.com |
