zestaw 8szt. wierteł widiowych do betonu Long Life TSS-8 Alpen [0000700108100]
-
Producent:
-
Kod producenta:0000700108100
Stan magazynowy: 11
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 625 pkt. |
Zestaw 8 szt. wysokiej klasy wierteł widiowych Long Life ALPEN TSS-8 [007001081], zakres 3,0 do 10,0mm do wiercenia w cegle i betonie.
Wiertła widiowe Long Life z walcowanym rowkiem skrętnym wykonane z wysokiej jakości stali i z ostrzem z węglika spiekanego do wiercenia udarowego w cegle, skałach czy betonie. Szybkie przy wierceniu dzięki agresywnemu kształtowi ostrza.
W skład kompletu TSS-8 wchodzą wiertła o średnicach: 3,0; 4,0; 5,0; 6,0; 7,0; 8,0; 9,0 i 10,0mm. Całość zapakowana w trwałej, praktycznej i odpornej na pęknięcia kasecie z tworzywa.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Zestaw 8 szt. wysokiej klasy wierteł widiowych do betonu serii Long Life ALPEN TSS-8 [700108100]
- wiertła serii Long Life przeznaczone są do wiercenie w cegle i betonie,
- wiertła widiowe Long Life z walcowanym rowkiem skrętnym wykonane z wysokiej jakości stali,
- posiadają ostrze z węglika spiekanego do wiercenia udarowego w cegle, skałach czy betonie,
- wiertła te są szybkie w czasie wiercenia dzięki agresywnemu kształtowi ostrza,
- cały zestaw zapakowany jest w trwałą i praktyczną kasetę z tworzywa,
W skład zestawu wierteł do betonu TSS-8 Alpen wchodzi:
- wiertło o średnicy: 3,0mm;
- wiertło o średnicy: 4,0mm;
- wiertło o średnicy: 5,0mm;
- wiertło o średnicy: 6,0mm;
- wiertło o średnicy: 7,0mm;
- wiertło o średnicy: 8,0mm;
- wiertło o średnicy: 9,0mm;
- wiertło o średnicy: 10,0mm.
| liczba sztuk w opakowaniu: | 8 szt. |
| typ mocowania : | walcowe / cylindryczne |
| opakowanie: | kaseta plastikowa |
| EAN: | 9002740223887 |
| kraj produkcji: | Austria |
| stan: | nowy |
| rodzaje wierteł: | wiertła do betonu kręte |
| masa z opakowaniem: | 0.341 kg |
| długość opakowania: | 9.30 cm |
| szerokość opakowania: | 2.25 cm |
| wysokość opakowania: | 16.50 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: ALPEN-MAYKESTAG GmbH ul. Urstein Nord 67 A-5412 PUCH, Austria e-mail: verkauf@a-mk.com |
