zestaw 80 szt. końcówek udarowych 1/4' z głowicą kątową DeWALT [DT70775-QZ]
-
Producent:
-
Kod producenta:DT70775-QZ
Stan magazynowy: 6
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 2914 pkt. |
Zestaw końcówek udarowych 1/4" z głowicą kątową, 80 szt. EXTREME FLEXTORQ, DEWALT DT70775-QZ, zapakowany w poręcznej kasecie systemu ToughCase+.
W skład zestawu wchodzą końcówki 1/4" o długości 25 mm i 57 mm przeznaczone do wkręcania różnego rodzaju śrub, końcówki nasadowe, adapter i uchwyt magnetyczny do końcówek oraz głowica kątowa.
Końcówki z serii FLEXTORQ posiadają wzmocniony rdzeń zapewniający większą wytrzymałość oraz elastyczną strefę skrętną absorbującą maksimum momentu obrotowego co zapobiega uszkodzeniu końcówki i śruby.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Zestaw końcówek udarowych 1/4" z głowicą kątową, 80szt., EXTREMRE FLEXTORQ, DEWALT [DT70775-QZ]
- w skład zestawu akcesoriów wchodzą końcówki udarowe o długości 25 i 57 mm, końcówki nasadowe, magnetyczny uchwyt do końcówek oraz głowica kątowa ze standardowym mocowaniem na sześciokąt 1/4",
- końcówki wkrętarskie posiadają specjalną strefę skrętną FLEXTORQ™, która:
- poprawia przenoszenie momentu obrotowego i zwiększa trwałość końcówki,
- redukuje obciążenie wierzchołka końcówki i tym samym minimalizuje ryzyko pęknięcia łba śruby, - końcówki przeznaczone są do stosowania z zakrętarkami i kluczami udarowymi (po zastosowaniu odpowiedniej przejściówki),
- wykonanie z wysokiej jakości stali zapewnia końcówkom dużą odporność i wytrzymałość,
- głowica kątowa ułatwia dostęp do śrub w ciasnych przestrzeniach,
- końcówki zapakowane w mocnym opakowaniu z tworzywa, Small Tough Case, który wchodzi w skład systemu magazynowania akcesoriów ToughCase+,
- zestaw może być także wpinany i przenoszony w organizerze TStak.
WYPOSAŻENIE ZESTAWU KOŃCÓWEK UDAROWYCH EXTREME FLEXTORQ, DEWALT [DT70775-QZ]:
- 17 szt. końcówek o długości 57 mm z mocowaniem na sześciokąt 1/4":
- do śrub krzyżowych typu Phillips: 2xPH2,
- do śrub krzyżowych typu Pozidriv: PZ1 / 4xPZ2 / PZ3,
- do śrub typu TORX: T10 / T15 / 3xT20 / 3xT25 / T30, - 57 szt. końcówek o długości 25 mm z mocowaniem na sześciokąt 1/4":
- do śrub krzyżowych typu Phillips: PH2 / PH3,
- do śrub krzyżowych typu Pozidriv: PZ1 / 25xPZ2 / PZ3,
- do śrub typu TORX: T15 / 25xT20 / T25 / T30, - 3 szt. końcówek nasadowych z mocowaniem na sześciokąt 1/4": 8 / 10 / 13 mm,
- magnetyczny adapter do końcówek ze strefą skrętną,
- uchwyt do końcówek 1/4",
- głowica kątowa [DT20502],
- kaseta z tworzywa
| liczba sztuk w opakowaniu: | 80 szt. |
| na wyposażeniu: | 57 szt. końcówek 1/4" o długości 25mm do śrub PH, PZ i TORX, 17 szt. końcówek 1/4" o długości 57mm do śrub PH, PZ i TORX, 3 końcówki nasadowe, 2 adaptery, głowica kątowa, kaseta z tworzywa |
| typ mocowania : | sześciokąt 1/4'' |
| opakowanie: | kaseta plastikowa |
| EAN: | 5054905296704 |
| typ końcówki: |
|
| system opakowań: | DeWalt ToughCase+ |
| kraj produkcji: | Chiny |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 1.455 kg |
| długość opakowania: | 37.1 cm |
| szerokość opakowania: | 29 cm |
| wysokość opakowania: | 3 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com |
