zestaw 80 szt. końcówek i wierteł udarowych 1/4'', SHOCKWAVE, MILWAUKEE [4932501309]
-
Producent:
-
Kod producenta:4932501309
299,70zł brutto
243,66zł netto
502,50zł
Promocja trwa do wyczerpania zapasów.
Stan magazynowy: 8
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 2997 pkt. |
Zestaw 80 szt. końcówek i wierteł udarowych 1/4'', SHOCKWAVE, MILWAUKEE [4932501309], składający się z:
- wierteł przeznaczonych do wiercenia w betonie oraz metalu,
- końcówek 1/4" do różnego rodzaju śrub,
- adaptera magnetycznego.
Komplet zapakowany jest w praktycznej i trwałej walizce z tworzywa sztucznego, kompatybilnej z systemem transportu i przechowywania narzędzi PACKOUT™.
zestaw 80 szt. końcówek i wierteł udarowych 1/4'', SHOCKWAVE, MILWAUKEE [4932501309]
- 48 szt. końcówek do wkrętarki z mocowaniem na sześciokąt 1/4" o długości 25 mm:
- phillips: 1xPH1 / 4xPH2 / 1xPH3,
- pozidriv: 1xPZ1 / 4xPZ2 / 1xPZ3,
- płaskie: 1xSL0.6 / 1xSL0.8 / 1xSL1.2,
- torx z otworem: 1xTBO7 / 1xTBO8 / 1xTBO9 / 1xTBO10 / 1xTBO15 / 1xTBO20,
- torx: 3xT10 / 3xT15 / 4xT20 / 4xT25 / 1xT27 / 4xT30 / 3xT40 / 2xT50,
- sześciokątne (H): 1xH4 / 1xH5 / 1xH6, - 11 szt. końcówek do wkrętarki z mocowaniem na sześciokąt 1/4" o długości 50 mm:
- phillips: 1xPH1 / 1xPH2,
- pozidriv: 1xPZ1 / 1xPZ2 / 1xPZ3,
- torx: 1xT10 / 1xT15 / 1xT20 / 1xT25 / 1xT30 / 1xT40, - 10 szt. udarowych wierteł do betonu z mocowaniem cylindrycznym w rozmiarach: 4 / 2x5 / 2x6 / 2x8 / 2x10 / 12 mm,
- 10 szt. wierteł Thunderweb do metalu z mocowaniem cylindrycznym w rozmiarach: 3 / 3.5 / 4 / 4.5 / 5 / 6 / 7 / 8 / 9 / 10 mm,
- 1 adapter magnetyczny do końcówek 1/4" o długości 60 mm,
- całość spakowana w praktycznej walizce kompatybilnej z systemem transportu i przechowywania narzędzi PACKOUT™,
| liczba sztuk w opakowaniu: | 80 szt. |
| na wyposażeniu: | 48 szt. końcówek do wkrętarki z mocowaniem na sześciokąt 1/4" o długości 25 mm: - phillips: 1xPH1 / 4xPH2 / 1xPH3, - pozidriv: 1xPZ1 / 4xPZ2 / 1xPZ3, - płaskie: 1xSL0.6 / 1xSL0.8 / 1xSL1.2, - torx z otworem: 1xTBO7 / 1xTBO8 / 1xTBO9 / 1xTBO10 / 1xTBO15 / 1xTBO20, - torx: 3xT10 / 3xT15 / 4xT20 / 4xT25 / 1xT27 / 4xT30 / 3xT40 / 2xT50, - sześciokątne (H): 1xH4 / 1xH5 / 1xH6, 11 szt. końcówek do wkrętarki z mocowaniem na sześciokąt 1/4" o długości 50 mm: - phillips: 1xPH1 / 1xPH2, - pozidriv: 1xPZ1 / 1xPZ2 / 1xPZ3, - torx: 1xT10 / 1xT15 / 1xT20 / 1xT25 / 1xT30 / 1xT40, 10 szt. udarowych wierteł do betonu z mocowaniem cylindrycznym w rozmiarach: 4 / 2x5 / 2x6 / 2x8 / 2x10 / 12 mm, 10 szt. wierteł Thunderweb do metalu z mocowaniem cylindrycznym w rozmiarach: 3 / 3.5 / 4 / 4.5 / 5 / 6 / 7 / 8 / 9 / 10 mm, 1 adapter magnetyczy do końcówek 1/4" o długości 60 mm, |
| typ mocowania : |
|
| opakowanie: | walizka |
| EAN: | 4058546640255 |
| typ rozmiaru : | metryczny |
| typ końcówki: |
|
| kraj produkcji: | Chiny |
| stan: | nowy |
| rodzaje wierteł: |
|
| masa z opakowaniem: | 1.4 kg |
| długość opakowania: | 15.4 cm |
| szerokość opakowania: | 7 cm |
| wysokość opakowania: | 22.9 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Techtronic Industries Eastern Europe Sp. z o.o. ul. Komitetu Obrony Robotników 45A 02-146 Warszawa, Polska e-mail: aftersales.cee@tti-emea.com tel.: 24 242 40 04 |
