zestaw 8 szt. różnych brzeszczotów bagnetowych Extreme do piły szablastej Dewalt [DT2443L-QZ]
-
Producent:
-
Kod producenta:DT2443L-QZ
Stan magazynowy: 5
| Średnia ocena: | 1 5.0000 - oceń |
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 1767 pkt. |
Komplet brzeszczotów serii EXTREME do pił bagnetowych DeWALT DT2443L-QZ, składający się z 8 szt. brzeszczotów do różnych zastosowań, pakowanych w praktycznym pudełku z tworzywa ułatwiającym ich przechowywanie.
Brzeszczoty serii EXTREME znakomicie sprawdzają się przy najcięższych pracach, trwałość zapewnia stal szybkotnąca.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Zestaw brzeszczotów EXTREME do pilarek szablastych 8 szt. - DT2443L-QZ:
- bimetalowe brzeszczoty do pilarek bagnetowych,
- innowacyjna geometria zębów gwarantuje szybkie cięcie,
- hartowany trzon o dużym kącie nachylenia,
- krawędzie tnące z wyższą zawartość kobaltu HSS gwarantują wydłużony okres eksploatacji,
- stop korpusu HCS - przewodzi energię cieplną, wytwarzaną podczas cięcia, z zębów do ciętego materiału.
Zestaw brzeszczotów DT2443L-QZ zawiera:
- 3 brzeszczoty DT2300L
- przeznaczone do zgrubnych i szybkich cięć w drewnie twardym i miękkim z gwoździami,
- wyposażone w końcówkę zagłębiającą,
- długość: 152 mm,
- rozmieszczenie zębów: 6 zębów / cal
- 3 brzeszczoty DT2407L
- przeznaczone do bardzo twardych i ściernych metali,
- zmienna podziałka zębów zapewnia szybkie i stabilne cięcie z małymi wibracjami,
- długość: 152 mm,
- rozmieszczenie zębów: 14/18 zębów / cal,
- brzeszczot DT2308L
- przeznaczony do szybkich cięć w połączeniach materiałowych,
- długość: 228 mm,
- rozmieszczenie zębów: 10 zębów / cal,
brzeszczot DT2408L
- przeznaczony do bardzo twardych i ściernych metali,
- zmienna podziałka zębów zapewnia szybkie i stabilne cięcie z małymi wibracjami,
- długość: 203 mm,
- rozmieszczenie zębów: 14 / 18 zębów / cal.
| liczba sztuk w opakowaniu: | 8 szt. |
| opakowanie: | pudełko z tworzywa |
| liczba zębów na cal: |
|
| przeznaczenie: |
|
| materiał ostrza: |
|
| EAN: | 5035048089842 |
| kraj produkcji: | Chiny |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.41 kg |
| długość opakowania: | 32.00 cm |
| szerokość opakowania: | 18.50 cm |
| wysokość opakowania: | 4.00 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com |
Zobacz produkty podobne
-
ŁADNY ZESTAWZalety:WIELE MOŻLIWOŚCI PROMOCYJNA CENAWady:KAZDY METAL SIE ZUZYWA
