zestaw 8 szt. głębokich nasadek udarowych 1/2", 13-24mm, DeWALT [DWMT86090-0]
-
Producent:
-
Kod producenta:DWMT86090-0
359,40zł brutto
292,20zł netto
377,83zł
Promocja trwa do wyczerpania zapasów.
Stan magazynowy: 5
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 3594 pkt. |
Zestaw 8 szt. głębokich nasadek udarowych mocowanych na kwadrat 1/2" DeWalt DWMT86090-0, w rozmiarach 13-24 mm, umieszczonych na listwie ułatwiającej przechowywanie, która może służyć jako praktyczny i trwały stojak lub wieszak na nasadki.
Nasadki przeznaczone są do prac z użyciem udarowych kluczy pneumatycznych, elektrycznych bądź akumulatorowych. Doskonale sprawdzą się wszędzie tam, gdzie trzeba użyć dużej siły, np. w pracy mechaników czy monterów.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Zestaw 8 szt. głębokich nasadek udarowych 1/2" DeWALT [DWMT86090-0]:
- zestaw głębokich udarowych nasadek sześciokątnych z mocowaniem na kwadrat 1/2",
- laserowo naniesione oznaczenia rozmiarów na nasadkach są dobrze widoczne i trwałe,
- udarowe nasadki znajdą zastosowanie wszędzie tam, gdzie potrzebne jest użycie dużej siły,
- zestaw nasadek umocowany jest na listwie ułatwiającej przechowywanie.
SKŁAD ZESTAWU NASADEK UDAROWYCH 1/2" DEWALT [DWMT86090-0]:
- 8 szt. głębokich nasadek udarowych sześciokątnych z mocowaniem na kwadrat 1/2" do śrub w rozmiarach: 13, 14, 16, 17, 18, 19, 21, 24 mm,
- listwa mocująca
| liczba sztuk w opakowaniu: | 8 szt. |
| typ mocowania : | kwadrat 1/2'' |
| opakowanie: | metalowa listwa |
| rodzaj nasadki: | 6-kątna |
| EAN: | 3253560860905 |
| typ rozmiaru : | metryczny |
| kraj produkcji: | Tajwan |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 2.10 kg |
| długość opakowania: | 41.10 cm |
| szerokość opakowania: | 15.00 cm |
| wysokość opakowania: | 4.60 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com |
