zestaw 7szt. wierteł widiowych do betonu SDS+, EXTREME DeWALT [DT9701-QZ]
-
Producent:
-
Kod producenta:DT9701-QZ
Stan magazynowy: 4
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 1414 pkt. |
Komplet 7 szt. wierteł widiowych z uchwytem SDS-plus, EXTREME, DeWALT DT9701-QZ, o średnicy od 5 mm do 12 mm, zapakowanych w praktycznej i trwałej metalowej kasecie.
Zestaw profesjonalnych wierteł do betonu, betonu zbrojonego, muru oraz kamienia. Wiertła nadają się do stosowania w młotach obrotowo-udarowych z mocowaniem SDS-plus różnych producentów.
Nowoczesna konstrukcja spirali oraz ostrza z wysokiej jakości węglika spiekanego zapewniają dużą efektywność pracy. Doskonale sprawdzą się do szybkiego wiercenia otworów pod kotwy, kołki plastikowe i do prac instalacyjnych w betonie zbrojonym, murze, cegle i kamieniu.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Zestaw 7 szt. wierteł do betonu SDS+, EXTREME, DeWALT [DT9701-QZ]:
- wiertła SDS+ wyprodukowane z wysokiej jakości stali,
- przeznaczone są do szybkiego wiercenia otworów na kołki lub kotwy oraz otworów w murze, kamieniu, betonie i cegle,
- specjalna konstrukcja głowicy z litego węglika spiekanego zapewnia czyste i precyzyjne nawiercanie okrągłych otworów,
- głowica wiertła multi-cutter zapewnia utrzymanie kształtu wierconego otworu oraz minimalizuje uszkodzenie wiertła w przypadku natrafienia na zbrojenie,
- innowacyjny system łączenia głowicy z węglika z korpusem za pomocą lutowania miedzią w wysokiej temperaturze są zdecydowanie mniej narażone na wykruszenie/wyłamanie głowicy,
- wzmocnienie rdzenia umożliwiło optymalne przeniesienie energii udaru i zwiększyło odporność na złamanie wiertła,
- dzięki specjalnemu kształtowi spirali wiertła cechują się szybkim odprowadzaniem urobku, co przyspiesza wiercenie,
- przeznaczone są do młotowiertarek wszystkich producentów z uchwytem mocującym SDS+.
SKŁAD ZESTAWU WIERTEŁ DO BETONU SDS+, EXTREME DEWALT [DT9701-QZ]:
- 3 szt. wierteł o długości 110 mm o średnicy: 5 / 6 / 8 mm,
- 3 szt. wierteł o długości 160 mm o średnicy: 6 / 8 / 10 mm,
- 1 wiertło o długości 166 mm o średnicy: 12 mm,
- rodzaj ostrza: 2-krawędziowe,
- przeznaczenie: beton, mur, kamień,
- typ mocowania: SDS+,
- opakowanie: kaseta metalowa
| liczba sztuk w opakowaniu: | 7 szt. |
| waga kg: | 0,721 kg |
| na wyposażeniu: | 7 szt. wierteł do betonu SDS+, kaseta metalowa |
| typ mocowania : | SDS+ |
| średnica wiertła: | 5,6,8,10,12 mm |
| opakowanie: | metalowa kaseta |
| EAN: | 5035048056417 |
| kraj produkcji: | Niemcy |
| stan: | nowy |
| rodzaje wierteł: | wiertła do betonu kręte |
| masa z opakowaniem: | 0.721 kg |
| długość opakowania: | 19.3 cm |
| szerokość opakowania: | 11.1 cm |
| wysokość opakowania: | 2.5 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com |
