zestaw 7szt. nasadek 1/4" z końcówką TORX T10-T40/28mm, Koken [RS2025/7-L28] na listwie metalowej
-
Producent:
-
Kod producenta:RS2025/7-L28
Stan magazynowy: 1
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 1956 pkt. |
Zestaw profesjonalnych nasadek ręcznych 1/4'' z końcówką TORX zamocowanych na listwie metalowej, KOKEN RS2025/7-L28, w rozmiarach od T10 do T40.
Nasadki japońskiej firmy KOKEN produkowane są z najwyższej jakości stali przeznaczone są do prac przemysłowych pod dużym obciążeniem, od lat cieszą się dużym uznaniem wśród szerokiej gamy klientów (warsztaty samochodowe, różnego rodzaju serwisy czy służby utrzymania ruchu).
Nasadki Koken stosowane są również przy montażu przemysłowym.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Zestaw profesjonalnych nasadek ręcznych 1/4'' z końcówką TORX, Koken [RS2025/7-L28]:
- profesjonalne nasadki z końcówką TORX w rozmiarach T10 - T40,
- wyprodukowane z wysokiej jakości stali narzędziowej matowanej,
- przeznaczone do prac w ciężkich, wymagających warunkach,
- nasadki umocowane są na metalowej listwie ułatwiającej przechowywanie i przenoszenie.
PARAMETRY TECHNICZNE ZESTAWU NASADEK 1/4" KOKEN [RS2025/7-L28]:
- mocowanie: kwadrat 1/4",
- rodzaj nasadki: TORX na nasadce,
- rozmiary końcówek TORX: T10 / T15 / T20 / T25H / T27 / T30 / T40,
- długość całkowita: 28 mm,
- długość szyny montażowej: 150 mm,
- waga: 119 g
| liczba sztuk w opakowaniu: | 8 szt. |
| na wyposażeniu: | 7 szt. nasadek 1/4" z końcówką TORX T10-T40, szyna montażowa |
| typ mocowania : | kwadrat 1/4'' |
| opakowanie: | metalowa listwa |
| rodzaj nasadki: | z końcówką TORX |
| EAN: | 4991644217410 |
| kraj produkcji: | Japonia |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.119 kg |
| długość opakowania: | 28 cm |
| szerokość opakowania: | 7.5 cm |
| wysokość opakowania: | 2.4 cm |
| Informacje o bezpieczeństwie: | 1. Ochrona oczu: * Zawsze używaj okularów ochronnych podczas pracy kluczami. Odpryski metalu lub inne zanieczyszczenia mogą uszkodzić wzrok. 2. Używanie odpowiednich narzędzi: * Używaj klucza o odpowiednim rozmiarze i typie do danej nakrętki lub śruby. Nieprawidłowe dopasowanie może prowadzić do uszkodzenia klucza lub elementu złącznego, a także do obrażeń. 3. Stan techniczny kluczy: * Regularnie sprawdzaj stan techniczny kluczy. Uszkodzone, pęknięte lub zużyte klucze mogą być niebezpieczne w użyciu i mogą pęknąć podczas pracy. 4. Bezpieczeństwo pracy: * Nie używaj kluczy w miejscach, gdzie istnieje ryzyko wybuchu lub pożaru. Iskry mogą spowodować zapłon łatwopalnych substancji. 5. Unikanie nadmiernej siły: * Nie używaj przedłużek na kluczach, aby zwiększyć siłę. Może to prowadzić do uszkodzenia klucza lub elementu złącznego, a także do utraty kontroli i obrażeń. 6. Przechowywanie kluczy: * Przechowuj klucze w suchym i bezpiecznym miejscu, aby zapobiec korozji i uszkodzeniom. 7. Ergonomia: * Pracuj w komfortowej pozycji, aby uniknąć nadmiernego obciążenia mięśni i stawów. Unikaj długotrwałej pracy w niewygodnej pozycji. 8. Ochrona rąk: * Używaj rękawic ochronnych, aby chronić dłonie przed otarciami i skaleczeniami. 9. Czystość narzędzi: * Regularnie czyść klucze z brudu i smaru, aby zapewnić pewny chwyt i bezpieczeństwo pracy. 10. Szkolenie i doświadczenie: * Upewnij się, że posiadasz odpowiednie umiejętności i wiedzę przed użyciem kluczy. Nieprawidłowe użycie narzędzi może być niebezpieczne. 11. Utrzymanie: * Regularnie konserwuj klucze, smaruj ruchome części, aby zapewnić płynne działanie i uniknąć zacięć. |
| producent: |
Nazwa firmy: Ko-ken ul. 7B, rue de Bitbourg L-1273 Luxembourg, Luxembourg e-mail: secretariat@ko-ken-europe.com |
