zestaw 6szt. wierteł widiowych do betonu z dłutem i szpicem SDS+, F4, KM-6 Alpen [0081700006100]
-
Producent:
-
Kod producenta:0081700006100
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 7-10 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 1564 pkt. |
Zestaw 6 szt. wysokiej jakości, wierteł widiowych do betonu z serii F4 wraz z dłutem i szpicem firmy ALPEN [0081700006100] zapakowany w metalowej kasecie.
Zestaw zawiera wiertła 2-krawędziowe do betonu, przeznaczone do młotowiertarek wszystkich producentów z uchwytem mocującym SDS+.
Wiertła cechują się dużą trwałością i precyzją wykonywanych otworów, gwarantuje to certyfikat PGM.
W zestawie znajdują się wiertła o średnicy 5, 6, 8 i 10mm i długości całkowitej 160mm oraz szpic 140mm i dłuto 20x140mm.
zestaw wierteł widiowych do betonu z dłutem i szpicem SDS+, F4, Alpen [0081700006100]
- wiertła widiowe SDS+ firmy ALPEN produkowane z najwyższej jakości stali z hut niemieckich bądź austriackich,
- wiertła przeznaczone są do wiercenia w betonie, w skale, w murze
- wiertła cechują się dużą trwałością i precyzją wykonywanych otworów (gwarantuje to certyfikat PGM),
- wiertła z serii F4 posiadają 2 krawędzie tnące,
- końcówka widiowa w wiertłach wykonana jest z wysokiej jakości węglika spiekanego i specjalnie ostrzona,
- spirala pozwala na szybkie odprowadzanie urobku podczas pracy, co zmniejsza opory i zwiększa szybkość wiercenia,
- specjalna konstrukcja wiertła powoduje znacznie mniejsze wibracje podczas pracy,
- wiertła przeznaczone są do młotowiertarek wszystkich producentów z uchwytem mocującym SDS+
wyposażenie zestawu wierteł i dłut do betonu SDS+ F4 Alpen [0081700006100]
- 4 szt. wierteł widiowych do betonu SDS+, o średnicy 5,0; 6,0; 8,0; 10,0mm i długości całkowitej 160mm (roboczej 100mm),
- 1 szt. dłuto płaskie 20x140mm,
- 1 szt. szpic 140mm.
| liczba sztuk w opakowaniu: | 6 szt. |
| typ mocowania : | SDS+ |
| opakowanie: | metalowa kaseta |
| EAN: | 9002741123377 |
| kraj produkcji: | Austria |
| stan: | nowy |
| rodzaje wierteł: | wiertła do betonu kręte |
| masa z opakowaniem: | 0.989 kg |
| długość opakowania: | 10.30 cm |
| szerokość opakowania: | 2.30 cm |
| wysokość opakowania: | 20.30 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: ALPEN-MAYKESTAG GmbH ul. Urstein Nord 67 A-5412 PUCH, Austria e-mail: verkauf@a-mk.com |
