zestaw 6szt. wierteł uniwersalnych Profi MultiCut Alpen ATM-6 [0000100802100]
-
Producent:
-
Kod producenta:0000100802100
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 7-10 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 1841 pkt. |
Zestaw 6 szt. nowatorskich, uniwersalnych wierteł z serii Profi MultiCut firmy ALPEN ATM-6 [00100802100] z uchwytem sześciokątnym 1/4", zakres średnic od 4mm do 10mm.
Wiertła uniwersalne MultiCut pozwalają wiercić jednym wiertłem w różnorodnych materiałach takich jak drewno, sklejka, tworzywa sztuczne, płytki ceramiczne, metale miękkie, stal. Wiertłami MultiCut możemy wiercić w betonie czy skałach, ale bez udaru. Ostrze wiertła wykonane ze specjalnego rodzaju węglika spiekanego i ostrzone poprzez szlifowanie w 3 płaszczyznach zapewnia tak świetne efekty i szybkość wiercenia.
Przewaga wierteł MultiCut firmy Alpen nad podobnymi typami wierteł polega właśnie na specjalnym sposobie ostrzenia, co pozwala z dużą swobodą i wydajnością wiercić również w metalu o dużej grubości. Wiertła Profi Multicut polecamy stosować w sytuacjach, gdy potrzeba przewiercić różnorodne materiały podczas jednej operacji bez konieczności wymiany wiertła.
zestaw 6szt wierteł uniwersalnych Profi MultiCut Alpen ATM-6 [00100802100]:
- wiertła MultiCut mają specjalne ostrze szlifowane w 3 płaszczyznach pozwalające na precyzyjne i szybkie wiercenie w różnych materiałach takich jak: drewno, sklejka, tworzywa sztuczne, płytki ceramiczne, mur, metale miękkie, stal
- wiertła Profi Multicut mają uchwyt sześciokątny 1/4''
- wiertła znakomicie sprawdzą się również podczas wiercenia w cegłach "kratówkach" czy bloczkach typu porotherm - wiercąc wiertłem MultiCut (BEZ UDARU!) otrzymujesz otwór o pożądanej średnicy nie powodując pękania materiału w którym wiercisz
- wiertła Profi Multicut polecamy stosować w sytuacjach, gdy potrzeba przewiercić różnorodne materiały podczas jednej operacji bez konieczności wymiany wiertła
zestaw wierteł uniwersalnych ATM-6 Alpen składa się z:
- wiertła MultiCut o średnicy 4,0mm i długości 100/39mm
- wiertła MultiCut o średnicy 5,0mm i długości 100/39mm
- wiertła MultiCut o średnicy 6,0mm i długości 100/54mm
- wiertła MultiCut o średnicy 7,0mm i długości 100/54mm
- wiertła MultiCut o średnicy 8,0mm i długości 120/80mm
- wiertła MultiCut o średnicy 10,0mm i długości 120/80mm


| liczba sztuk w opakowaniu: | 6 szt. |
| typ mocowania : | sześciokąt 1/4'' |
| opakowanie: | kaseta plastikowa |
| EAN: | 9002741263844 |
| kraj produkcji: | Austria |
| stan: | nowy |
| rodzaje wierteł: |
|
| masa z opakowaniem: | 0.292 kg |
| długość opakowania: | 9.50 cm |
| szerokość opakowania: | 2.10 cm |
| wysokość opakowania: | 16.50 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: ALPEN-MAYKESTAG GmbH ul. Urstein Nord 67 A-5412 PUCH, Austria e-mail: verkauf@a-mk.com |
