zestaw 6szt. wierteł szlifowanych do metalu HSS PRO TM6 Alpen [0000111806100]
-
Producent:
-
Kod producenta:0000111806100
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 7-10 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 855 pkt. |
Komplet 6 szt. profesjonalnych wierteł szlifowanych do metalu HSS PRO firmy ALPEN [0000111806100] o średnicach 2, 3, 4, 5, 6, 8mm.
Wiertła szlifowane do metalu HSS PRO wykonane są z wysokiej jakości stali HSS pochodzącej z hut austriackich bądź niemieckich. Precyzyjne, o dużej szybkości wiercenia, nie wymagają wstępnego punktowania.
Wiertła szlifowane HSS PRO Alpen doskonale nadają się do wiercenia w różnych rodzajach stali w tym stalach stopowych (Cu, Ms, Ni, Zn), aluminium i tworzywie.
Zestaw 6szt. wierteł do metalu szlifowanych HSS PRO TM6 Alpen [0000111806100]
- przemysłowej jakości wiertła do metalu PRO wykonane z najwyższej jakości stali HSS, precyzyjnie szlifowane,
- wiertła posiadają specjalnie ostrzony wierzchołek (split point), oraz szlifowane rowki odprowadzające wióry, dzięki temu można nim precyzyjnie wiercić bez punktowania na każdej powierzchni, również obłej (rury, pełne wałki),
- split point jest we wszystkich wiertłach do metalu serii HSS PRO od średnicy 3,0mm,
- wiertła do metalu HSS PRO są elastyczne i odporne na pęknięcia dzięki wieloetapowemu procesowi hartowania cieplnego,
- wiertła szlifowane służą do wiercenia w różnego typu stalach w tym stalach stopowych,
- wiertła znakomicie radzą sobie w zwykłej stali węglowej, żeliwie, stopach miedzi i materiałach podobnych,
- wiertła do metalu wykonane są zgodnie z normą DIN 338,
- wiertła szlifowane HSS PRO posiadają specjalnie ostrzony wierzchołek pod katem 135 stopni,
- zalecane do stosowania w ręcznych wiertarkach elektrycznych i wiertarko-wkrętarkach akumulatorowych.
Zestaw wierteł szlifowanych do metalu HSS PRO TM6 Alpen [0000111806100] zawiera:
- wiertło do metalu HSS PRO o średnicy 2,0 mm i długości 49/24mm
- wiertło do metalu HSS PRO o średnicy 3,0 mm i długości 61/33mm
- wiertło do metalu HSS PRO o średnicy 4,0 mm i długości 75/43mm
- wiertło do metalu HSS PRO o średnicy 5,0 mm i długości 86/52mm
- wiertło do metalu HSS PRO o średnicy 6,0 mm i długości 93/57mm
- wiertło do metalu HSS PRO o średnicy 8,0 mm i długości 117/75mm


| liczba sztuk w opakowaniu: | 6 szt. |
| typ mocowania : | walcowe / cylindryczne |
| opakowanie: | kaseta plastikowa |
| EAN: | 9002741234318 |
| kraj produkcji: | Austria |
| stan: | nowy |
| rodzaje wierteł: | wiertła do metalu kręte |
| masa z opakowaniem: | 0.173 kg |
| długość opakowania: | 6.50 cm |
| szerokość opakowania: | 2.20 cm |
| wysokość opakowania: | 16.50 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: ALPEN-MAYKESTAG GmbH ul. Urstein Nord 67 A-5412 PUCH, Austria e-mail: verkauf@a-mk.com |
