zestaw 6szt. krótkich wierteł kobaltowych do metalu i stali nierdzewnej HSS-Co, Alpen TM-PZ-6 [0000100906100]
-
Producent:
-
Kod producenta:0000100906100
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 7-10 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 1229 pkt. |
Komplet 6 szt. profesjonalnych wierteł HSS-CO firmy ALPEN TM PZ 6 [001009061],
W skład zestawu wchodzą wiertła krótkie typu PZ, dzięki wysokiej stabilności podczas pracy polecane do wiercenia wiertarkami akumulatorowymi lub elektrycznymi ręcznymi. Wiertła wykonane są z wysokiej jakości stali stopowej z 5% domieszką kobaltu.
Szczególnie polecamy wiertła do wiercenia w stalach nierdzewnych, kwasoodpornych.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
Zestaw 6 szt. kobaltowych krótkich wierteł do metalu HSS-Co Alpen TM PZ-6 [001009061]:
- wiertła HSS-Cobalt przeznaczone są do wiercenia w ciągliwych i twardych materiałach, jak stal nierdzewne i kwasoodporne stale chromowo-niklowe,
- wiertła HSS-Co firmy Alpen wykonane są zgodnie z normą DIN1897, z wysokiej jakości stali z 5% domieszką kobaltu,
- wiertła te są jeszcze bardziej stabilne dzięki zwiększonemu rdzeniowi
- wierzchołek ostrzony pod kątem 130o, dzięki specjalnemu ostrzeniu wierzchołka (splint point) nie ma potrzeby punktowania - można wygodnie rozpocząć wiercenie w dowolnym punkcie.
- dzięki specjalnemu procesowi szlifowania wiercą szybko i podczas pracy nie wymagają dużego nacisku.
- zalecane do ręcznych wiertarkach elektrycznych i wiertarko-wkrętarkach akumulatorowych.
Zestaw wierteł do metalu TM PZ-6 HSS-Co Alpen zawiera:
- wiertło HSS-Co o średnicy 2,0 mm,
- wiertło HSS-Co o średnicy 3,0 mm,
- wiertło HSS-Co o średnicy 4,0 mm,
- wiertło HSS-Co o średnicy 5,0 mm,
- wiertło HSS-Co o średnicy 6,0 mm,
- wiertło HSS-Co o średnicy 8,0 mm,
| liczba sztuk w opakowaniu: | 6 szt. |
| typ mocowania : | walcowe / cylindryczne |
| opakowanie: | kaseta plastikowa |
| EAN: | 9002740610939 |
| kraj produkcji: | Austria |
| stan: | nowy |
| rodzaje wierteł: | wiertła do metalu kręte |
| masa z opakowaniem: | 0.160 kg |
| długość opakowania: | 6.60 cm |
| szerokość opakowania: | 2.19 cm |
| wysokość opakowania: | 16.50 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: ALPEN-MAYKESTAG GmbH ul. Urstein Nord 67 A-5412 PUCH, Austria e-mail: verkauf@a-mk.com |
