zestaw 6szt. wierteł kobaltowych do metalu HSS-Co, Alpen TM-6 [0000100606100]
-
Producent:
-
Kod producenta:0000100606100
Stan magazynowy: 21
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 1139 pkt. |
Zestaw 6 szt. profesjonalnych wierteł kobaltowych do metalu HSS-Co firmy ALPEN TM-6 [001006061] o średnicach; 2,0; 3,0; 4,0; 5,0; 6,0; 8,0mm
Wiertła te wykonane są z wysokiej jakości stali z 5% domieszką kobaltu, o wysokiej wytrzymałości podczas pracy w wyższych temperaturach. Precyzyjne, o dużej szybkości wiercenia w stalach o rozciągliwości powyżej 800N/mm2.
Wiertła kobaltowe Alpen polecamy do wiercenia w stali wysokostopowej, stali łożyskowej czy stali walcowanej na zimno lub gorąco. Szczególnie rekomendujemy te wiertła do wiercenia różnego typu stalach nierdzewnych.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.zestaw 6 szt. kobaltowych wierteł do metalu HSS-Co firmy Alpen TM-6 [00001006061]:
- wiertła HSS-Cobalt przeznaczone są do wiercenia w metalu o rozciągliwości powyżej 800N/mm2 , szczególnie polecamy je do wiercenia w stalach wysokostopowych, stali łożyskowej, stalach walcowanych na zimno/gorąco. Świetnie sprawdzają się przy wierceniu w stali nierdzewnej.
- wiertła HSS-Co firmy Alpen wykonane są zgodnie z normą DIN338, z wysokiej jakości stali z 5% domieszką kobaltu,
- wierzchołek ostrzony pod kątem 130o, dzięki specjalnemu ostrzeniu wierzchołka (split point) nie ma potrzeby punktowania - można wygodnie rozpocząć wiercenie w dowolnym punkcie.
- mogą pracować w trudnych warunkach, w temperaturze nawet do 600oC,
- dzięki specjalnemu procesowi szlifowania wiercą szybko i podczas pracy nie wymagają dużego nacisku.
- zalecane do w maszynach CNC i wiertarkach stacjonarnych, znakomicie także radzą sobie w ręcznych wiertarkach elektrycznych i wiertarko-wkrętarkach akumulatorowych.
zestaw wierteł kobaltowych TM-6 HSS-Co Alpen 00001006061 zawiera:
- wiertło HSS-Co o średnicy 2,0 mm,
- wiertło HSS-Co o średnicy 3,0 mm,
- wiertło HSS-Co o średnicy 4,0 mm,
- wiertło HSS-Co o średnicy 5,0 mm,
- wiertło HSS-Co o średnicy 6,0 mm,
- wiertło HSS-Co o średnicy 8,0 mm,
| liczba sztuk w opakowaniu: | 6 szt. |
| typ mocowania : | walcowe / cylindryczne |
| opakowanie: | kaseta plastikowa |
| EAN: | 9002741058501 |
| kraj produkcji: | Austria |
| stan: | nowy |
| rodzaje wierteł: | wiertła do metalu kręte |
| masa z opakowaniem: | 0.178 kg |
| długość opakowania: | 6.50 cm |
| szerokość opakowania: | 2.40 cm |
| wysokość opakowania: | 16.00 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: ALPEN-MAYKESTAG GmbH ul. Urstein Nord 67 A-5412 PUCH, Austria e-mail: verkauf@a-mk.com |
