zestaw 5szt. wierteł widiowych do betonu SDS+, 110mm i 160mm DeWalt [DT60301-QZ]
-
Producent:
-
Kod producenta:DT60301-QZ
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 5-7 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 338 pkt. |
Zestaw 5 szt. wysokiej jakości wierteł widiowych do betonu firmy DeWalt [DT60301-QZ] zapakowany w pudełku plastikowym.
Zestaw zawiera wiertła 2-krawędziowe do betonu o średnicach 5x110 mm, 6x110 mm, 6x160 mm, 8x160 mm, 10x160 mm.
Przeznaczone do młotowiertarek sieciowych i akumulatorowych wszystkich producentów z uchwytem mocującym SDS+.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Zestaw 5szt. wierteł widiowych do betonu SDS+, DeWalt [DT60301-QZ]:
- wiertła widiowe SDS+ firmy DeWalt produkowane z najwyższej jakości stali,
- wiertła przeznaczone są do wiercenia w betonie, w skale, w murze
- wiertła z serii posiadają 2 krawędzie tnące,
- końcówka widiowa wykonana z wysokiej jakości węglika spiekanego specjalnie ostrzona,
- spirala pozwala na szybkie odprowadzanie urobku podczas pracy, co zmniejsza opory i zwiększa szybkość wiercenia,
- specjalna konstrukcja wiertła powoduje znacznie mniejsze wibracje podczas pracy,
- wiertła przeznaczone są do DT60300wszystkich producentów z uchwytem mocującym SDS+.
- opakowanie blister
Parametry wierteł widiowych do betonu SDS+, DeWalt [DT60301-QZ]:
- średnice wierteł: 5x110 mm, 6x110 mm, 6x160 mm, 8x160 mm, 10x160 mm,
- rodzaj ostrza: 2-krawędziowe,
- typ mocowania: SDS+,
| liczba sztuk w opakowaniu: | 5 szt. |
| na wyposażeniu: | 5x110mm, 6x110mm, 6x160mm, 8x160mm, 10x160mm, opakowanie |
| typ mocowania : | SDS+ |
| średnica wiertła: | 2x 6, 5, 8, 10 mm |
| opakowanie: | etui plastikowe |
| EAN: | 5035048095454 |
| kraj produkcji: | Chiny |
| stan: | nowy |
| rodzaje wierteł: | wiertła do betonu kręte |
| masa z opakowaniem: | 0.26 kg |
| długość opakowania: | 18.00 cm |
| szerokość opakowania: | 4.00 cm |
| wysokość opakowania: | 4.00 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com |
