zestaw 5szt. wierteł widiowych do betonu Long Life TSS-5 Alpen [0000700105100]
-
Producent:
-
Kod producenta:0000700105100
Stan magazynowy: 3
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 438 pkt. |
Zestaw 5 szt. wysokiej klasy wierteł widiowych Long Life ALPEN TSS-5 [700105100], zakres 4,0 do 10,0mm do wiercenie w cegle i betonie.
Wiertła widiowe Long Life z walcowanym rowkiem skrętnym, wykonane z wysokiej jakości stali, z ostrzem z węglika spiekanego, do wiercenia udarowego w cegle, skałach czy betonie. Szybkie przy wierceniu dzięki agresywnemu kształtowi ostrza. Teraz dzięki lepszemu lutowaniu ostrza i hartowaniu w wyższej temperaturze trwałość wierteł zwiększona 0 20%.
W skład kompletu Alpen TSS-5 wchodzą wiertła widiowe do betonu o średnicach: 4,0; 5,0; 6,0; 8,0 i 10,0mm.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Zestaw 5 szt. wysokiej klasy wierteł widiowych do betonu serii Long Life ALPEN TSS-5 [700105100]
- wiertła serii Long Life przeznaczone są do wiercenie w cegle i betonie,
- wiertła widiowe Long Life z walcowanym rowkiem skrętnym wykonane z wysokiej jakości stali
- wiertła posiadają ostrze z węglika spiekanego do wiercenia udarowego w cegle, skałach czy betonie,
- wiertła te są szybkie w czasie wiercenia dzięki agresywnemu kształtowi ostrza,
- cały zestaw wierteł zapakowany jest w trwałą i praktyczną kasetę z tworzywa,
- teraz dzięki nowemu sposobowi mocowania/lutowania ostrza wykonanego z węglika spiekanego i hartowania w wyższej temperaturze, trwałość wierteł została zwiększona o 20%
W skład zestawu wierteł do betonu TSS-5 fimy Alpen wchodzi:
- wiertło o średnicy: 4,0mm;
- wiertło o średnicy: 5,0mm;
- wiertło o średnicy: 6,0mm;
- wiertło o średnicy: 8,0mm;
- wiertło o średnicy: 10,0mm.
| liczba sztuk w opakowaniu: | 5 szt. |
| typ mocowania : | walcowe / cylindryczne |
| opakowanie: | kaseta plastikowa |
| EAN: | 9002740223870 |
| kraj produkcji: | Austria |
| stan: | nowy |
| rodzaje wierteł: | wiertła do betonu kręte |
| masa z opakowaniem: | 0.231 kg |
| długość opakowania: | 6.50 cm |
| szerokość opakowania: | 2.50 cm |
| wysokość opakowania: | 16.50 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: ALPEN-MAYKESTAG GmbH ul. Urstein Nord 67 A-5412 PUCH, Austria e-mail: verkauf@a-mk.com |
