zestaw 3szt. wierteł uniwersalnych Profi MultiCut Alpen ATM-3 [0000100803100]
-
Producent:
-
Kod producenta:0000100803100
Stan magazynowy: 3
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 718 pkt. |
Zestawa 3 szt. nowatorskich wierteł uniwersalnych z serii MultiCut firmy ALPEN ATM-3, z uchwytem sześciokątnym 1/4", o średnicach 5,0mm, 6,0mm i 8,0mm.
Wiertłami MultiCut można wiercić w różnorodnych matariałach takich jak drewno, sklejka, tworzywa sztuczne, płytki ceramiczne, metale miękkie, stal a także beton i skały, ale bez udaru. Ostrze wykonane ze specjalnego rodzaju węglika spiekanego i ostrzone poprzez szlifowanie w 3 płaszczyznach zapewnia tak świetne efekty i szybkość wiercenia.
Przewaga wierteł MultiCut firmy Alpen nad podobnymi typami wierteł polega właśnie na specjalnym sposobie ostrzenia co pozwala z dużą swobodą i wydajnością wiercić również w metalu i to o dużej grubości.
zestaw 3szt. uniwersalnych wierteł Profi MultiCut Alpen ATM-3 [001008031]:
- wiertła MultiCut - specjalne ostrze szlifowane w 3 płaszczyznach pozwalające na precyzyjne i szybkie wiercenie w bardzo różnych materiałach: drewno, sklejka, tworzywa sztuczne, płytki ceramiczne, metale miękkie, stal.
- polecamy je stosować w sytuacjach, gdy potrzeba przewiercić różnorodne materiały podczas jednej operacji bez konieczności wymiany wiertła,
- wiertła Multicut z uchwytem sześciokątnym 1/4'' można stosować również w akumulatorowych wkrętarkach udarowych z mocowaniem 1/4" ,
- znakomicie sprawdzą się również podczas wiercenia w cegłach "kratówkach" czy bloczkach typu porotherm - wiercąc wiertłem MultiCut (BEZ UDARU!!!) otrzymujesz otwór o pożądanej średnicy nie powodując pękania materiału w którym wiercisz.
zestaw wierteł uniwersalnych ATM-3 Alpen składa się z:
- wiertła MultiCut o średnicy 5,0mm z mocowaniem na sześciokąt 1/4'',
- wiertła MultiCut o średnicy 6,0mm z mocowaniem na sześciokąt 1/4'',
- wiertła MultiCut o średnicy 8,0mm z mocowaniem na sześciokąt 1/4'',


| liczba sztuk w opakowaniu: | 3 szt. |
| typ mocowania : | sześciokąt 1/4'' |
| opakowanie: | kaseta plastikowa |
| EAN: | 9002741028917 |
| kraj produkcji: | Austria |
| stan: | nowy |
| rodzaje wierteł: |
|
| masa z opakowaniem: | 0.175 kg |
| długość opakowania: | 6.50 cm |
| szerokość opakowania: | 2.50 cm |
| wysokość opakowania: | 16.60 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: ALPEN-MAYKESTAG GmbH ul. Urstein Nord 67 A-5412 PUCH, Austria e-mail: verkauf@a-mk.com |
