zestaw 51 szt. narzędzi i akcesoriów: wkrętaków, końcówek i nasadek z grzechotką, 1/4", Stanley [STMT0-74864]
-
Producent:
-
Kod producenta:STMT0-74864
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 5-7 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 1458 pkt. |
Zestaw 51 szt. nasadek, końcówek i akcesoriów 1/4" Stanley STMT0-74864, zapakowany w praktycznej i trwałej walizce z tworzywa.
W skład zestawu wchodzą końcówki metryczne i calowe do różnych rodzajów śrub, nasadki 12-kątne, klucze trzpieniowe w rozmiarach metrycznych i calowych oraz grzechotka, wkrętaki, nóż uniwersalny i miara zwijana.
Zestaw 51 szt. narzędzi i akcesoriów 1/4", Stanley [STMT0-74864]:
W skład zestawu wchodzi:
- 16 szt. kluczy imbusowych:
- w rozmiarach metrycznych: 1,5 / 2 / 2,5 / 3 / 4 / 5 / 5,5 / 6 mm,
- w rozmiarach calowych: 1/16", 5/64", 3/32", 1/8", 5/32", 3/16", 7/32", 1/4", - 20 szt. końcówek wkrętakowych z uchwytem sześciokątnym 1/4”, o długości 25 mm:
- do śrub krzyżowych typu Phillips: PH0, PH1, PH2, PH3,
- do śrub Płaskich: 4 / 5,5 / 7 mm,
- do śrub czworokątnych Robertson: R1, R2, R3,
- do śrub imbusowych HEX metrycznych: 3 / 4 / 5 / 6 mm,
- do śrub imbusowych HEX calowych: 3/32", 1/8", 5/32", 3/16", 1/4", - 8 szt. nasadek dwunastokątnych z mocowaniem na kwadrat 1/4": 4 / 5 / 5,5 / 6 / 7 / 8 / 9 / 10 mm,
- adapter z sześciokąta 1/4" na kwadrat 1/4" [86-124],
- rękojeść z uchwytem do nasadek z mocowaniem na kwadrat 1/4" o długości 145 mm [86-004],
- grzechotka z przełącznikiem kierunku pracy z mocowaniem na kwadrat 1/4",
- wkrętak do śrub krzyżowych typu Philips,
- wkrętak do śrub płaskich,,
- nóż uniwersalny z ostrzem łamanym 18 mm,
- miara zwijana 5 m [30-496]
Zestaw narzędzi i akcesoriów zapakowany jest w praktycznej, wytrzymałej walizce z tworzywa
| liczba sztuk w opakowaniu: | 51 szt. |
| typ mocowania : |
|
| opakowanie: | walizka z tworzywa |
| rodzaj nasadki: | 12-kątna |
| EAN: | 3253560748647 |
| typ rozmiaru : |
|
| typ końcówki: |
|
| kraj produkcji: | Chiny |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 1.6780 kg |
| długość opakowania: | 31.5 cm |
| szerokość opakowania: | 21 cm |
| wysokość opakowania: | 7 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com tel.: +48221049593 |
