zestaw 50szt. wierteł kobaltowych do metalu i stali nierdzewnej HSS-Co, Alpen KM-50 [0000101250100]
-
Producent:
-
Kod producenta:0000101250100
| Średnia ocena: | 1 5.0000 - oceń |
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 7-10 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 5770 pkt. |
Zestaw 50 szt. profesjonalnych wierteł HSS-Co firmy ALPEN KM-50 001012501; zakres średnic od 1,0 do 5,9mm, co 0,1 mm.
Wiertła wykonane są z wysokiej jakości stali z 5% domieszką kobaltu, o wysokiej wytrzymałości podczas pracy w wyższych temperaturach. Precyzyjne, o dużej szybkości wiercenia w stalach o rozciągliwości powyżej 800N/mm2.
Wiertła kobaltowe ALPEN polecamy do wiercenia w stali wysokostopowej, stali łożyskowej czy stali walcowanej na zimno lub gorąco. Szczególnie rekomendujemy te wiertła do wiercenia różnego typu stalach nierdzewnych.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.zestaw 50 szt. kobaltowych wierteł do metalu HSS-Co firmy Alpen KM-50 [001012501]:
- wiertła HSS-Cobalt przeznaczone są do wiercenia w metalu o rozciągliwości powyżej 800N/mm2 , szczególnie polecamy je do wiercenia w stalach wysokostopowych, stali łożyskowej, stalach walcowanych na zimno/gorąco, świetnie sprawdzają się przy wierceniu w stali nierdzewnej,
- wiertła HSS-Co firmy Alpen wykonane są zgodnie z normą DIN338, z wysokiej jakości stali z 5% domieszką kobaltu,
- wierzchołek ostrzony pod kątem 130o, dzięki specjalnemu ostrzeniu wierzchołka (split point) nie ma potrzeby punktowania - można wygodnie rozpocząć wiercenie w dowolnym punkcie,
- mogą pracować w trudnych warunkach, w temperaturze nawet do 600oC,
- dzięki specjalnemu procesowi szlifowania wiercą szybko i podczas pracy nie wymagają dużego nacisku,
- zalecane do w maszynach CNC i wiertarkach stacjonarnych, znakomicie jednak radzi sobie w ręcznych wiertarkach elektrycznych i wiertarko-wkrętarkach akumulatorowych.
zestaw wierteł kobaltowych KM-50 HSS-Co Alpen zawiera:
- wiertło HSS-Co o średnicy 1,0 mm,
- wiertło HSS-Co o średnicy 1,1 mm,
- wiertło HSS-Co o średnicy 1,2 mm,
- wiertło HSS-Co o średnicy 1,3 mm,
- wiertło HSS-Co o średnicy 1,4 mm,
- wiertło HSS-Co o średnicy 1,5 mm,
- wiertło HSS-Co o średnicy 1,6 mm,
- wiertło HSS-Co o średnicy 1,6 mm,
- wiertło HSS-Co o średnicy 1,7 mm,
- wiertło HSS-Co o średnicy 1,7 mm,
- wiertło HSS-Co o średnicy 1,8 mm,
- wiertło HSS-Co o średnicy 1,9 mm,
- wiertło HSS-Co o średnicy 2,0 mm,
- wiertło HSS-Co o średnicy 2,1 mm,
- wiertło HSS-Co o średnicy 2,2 mm,
- wiertło HSS-Co o średnicy 2,3 mm,
- wiertło HSS-Co o średnicy 2,4 mm,
- wiertło HSS-Co o średnicy 2,5 mm,
- wiertło HSS-Co o średnicy 2,6 mm,
- wiertło HSS-Co o średnicy 2,7 mm,
- wiertło HSS-Co o średnicy 2,8 mm,
- wiertło HSS-Co o średnicy 2,9 mm,
- wiertło HSS-Co o średnicy 3,0 mm,
- wiertło HSS-Co o średnicy 3,1 mm,
- wiertło HSS-Co o średnicy 3,2 mm,
- wiertło HSS-Co o średnicy 3,3 mm,
- wiertło HSS-Co o średnicy 3,4 mm,
- wiertło HSS-Co o średnicy 3,5 mm,
- wiertło HSS-Co o średnicy 3,6 mm,
- wiertło HSS-Co o średnicy 3,7 mm,
- wiertło HSS-Co o średnicy 3,8 mm,
- wiertło HSS-Co o średnicy 3,9 mm,
- wiertło HSS-Co o średnicy 4,0 mm,
- wiertło HSS-Co o średnicy 4,1 mm,
- wiertło HSS-Co o średnicy 4,2 mm,
- wiertło HSS-Co o średnicy 4,3 mm,
- wiertło HSS-Co o średnicy 4,4 mm,
- wiertło HSS-Co o średnicy 4,5 mm,
- wiertło HSS-Co o średnicy 4,6 mm,
- wiertło HSS-Co o średnicy 4,7 mm,
- wiertło HSS-Co o średnicy 4,8 mm,
- wiertło HSS-Co o średnicy 4,9 mm,
- wiertło HSS-Co o średnicy 5,0 mm,
- wiertło HSS-Co o średnicy 5,1 mm,
- wiertło HSS-Co o średnicy 5,2 mm,
- wiertło HSS-Co o średnicy 5,3 mm,
- wiertło HSS-Co o średnicy 5,4 mm,
- wiertło HSS-Co o średnicy 5,5 mm,
- wiertło HSS-Co o średnicy 5,6 mm,
- wiertło HSS-Co o średnicy 5,7 mm,
- wiertło HSS-Co o średnicy 5,8 mm,
- wiertło HSS-Co o średnicy 5,9 mm,
| liczba sztuk w opakowaniu: | 50 szt. |
| typ mocowania : | walcowe / cylindryczne |
| opakowanie: | metalowa kaseta |
| EAN: | 9002741088539 |
| kraj produkcji: | Austria |
| stan: | nowy |
| rodzaje wierteł: | wiertła do metalu kręte |
| masa z opakowaniem: | 0.991 kg |
| długość opakowania: | 11.50 cm |
| szerokość opakowania: | 3.50 cm |
| wysokość opakowania: | 16.50 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: ALPEN-MAYKESTAG GmbH ul. Urstein Nord 67 A-5412 PUCH, Austria e-mail: verkauf@a-mk.com |
Zobacz produkty podobne
-
NAJWIEKSZY ZESTAWZalety:SZLIFOWANEWady:STRASZNIE DŁUGO IDĄ Z TEJ AUSTRI:(
