zestaw 50szt kluczy, końcówek i nasadek 1/4'' Tool-Check Modular Set 1 WERA [05049020001]
-
Producent:
-
Kod producenta:05049020001
Stan magazynowy: 5
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 5650 pkt. |
zestaw 50szt kluczy, końcówek i nasadek 1/4'' Tool-Check Modular Set 1 WERA [05049020001] składający się z nasadek i końcówek 1/4" do różnego rodzaju śrub, kluczy trzpieniowych Hex-Plus do śrub imbusowych, rękojeści, grzechotki, uchwytu magnetycznego do końcówek 1/4", adaptera do nasadek 1/4", zawiasu 9550 oraz adaptera 9549.
Elementy z systemu Tool-Check Modular można ze sobą łączyć w dowolny sposób za pomocą sztywnego adaptera Tool-Check Modular 9549 [05049005001] lub elastycznego zawiasu Tool-Check Modular 9550 [05049004001], co pozwala stworzyć swój własny unikalny zestaw narzędzi.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.zestaw 50szt kluczy, końcówek i nasadek 1/4'' Tool-Check Modular Set 1 WERA [05049020001] zawiera:
- 21szt. końcówek i nasadek 1/4'' z rękojeścią, grzechotką i uchwytem magnetycznym, Tool-Check Modular 1 WERA [05049000001],
- 21szt. końcówek 1/4'' z rękojeścią, Tool-Check Modular Micro 1 WERA [05049002001],
- 7szt. kluczy trzpieniowych Tool-Check Modular Hex-Plus 1 WERA [05049003001],
- Zawias 9550 do systemu Tool-Check Modular WERA [05049004001],
- Adapter 9549 do systemu Tool-Check Modular WERA [05049005001],
Elementy z systemu Tool-Check Modular można ze sobą łączyć w dowolny sposób za pomocą sztywnego adaptera Tool-Check Modular 9549 [05049005001] lub elastycznego zawiasu Tool-Check Modular 9550 [05049004001], co pozwala stworzyć swój własny unikalny zestaw narzędzi.
| liczba sztuk w opakowaniu: | 50 szt. |
| typ mocowania : |
|
| opakowanie: | pudełko z kartonu |
| rodzaj nasadki: | 6-kątna |
| EAN: | 4013288234766 |
| typ rozmiaru : | metryczny |
| typ końcówki: |
|
| kraj produkcji: | Czechy |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.62 kg |
| długość opakowania: | 15.5 cm |
| szerokość opakowania: | 10 cm |
| wysokość opakowania: | 5 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Wera Werkzeuge GmbH ul. Postfach 120145 42331 Wuppertal, Germany e-mail: info@wera.de |
